SIATKÓWKA: Dwa sety od finału

Sport

SIATKÓWKA: Dwa sety od finału

09.04.2017
autor: mjk
Dwa wygrane sety dzielą siatkarzy Campera Wyszków od finału mazowieckiej IV ligi siatkówki. W sobotę Camper wygrał pierwszy półfinałowy mecz 3:1.

Siatkarze Campera Wyszków w pólfinale ligi zagrali z ADS Wolta Warszawa. W hali SGGW, gdzie swoje mecze rozgrywa ADS Wolta, wyszkowianie wygrali z gospodarzami, w ostatnim secie wręcz demolując zespół z Warszawy.
Pierwszy set nie zapowiadał jednak takiego rozstrzygnięcia. Wyszkowianie przegrali tę partię do 21, a trener Maciej Główczyński kilka razy musiał zwracać uwagę swoim podopiecznym. Podpowiedzi poskutkowały i następne sety były już dużo lepsze w wykonaniu Campera. Drugiego wyszkowianie wygrali do 17, a trzeciego, najciekawszego w całym meczu nasi zawodnicy rozstrzygnęli na swoją korzyść do 22.
To co się działo w hali przy ul. Ciszewskiego w czwartej partii, wyszkowscy kibice (których nie zabrakło w sobotę w Warszawie) określili mianem "demolka". Nasi siatkarze w kilkanaście minut zakończyli seta niewiarygodnym wynikiem 25:8.
Do awansu do finału czwartoligowych play-offów wystarczy w meczu rewanżowym wygrać dwa sety, ale wierzymy, że w czwartek swój awans Camper przypieczętuje wygraną. Początek spotkania w hali WOSiR o godz. 19.30.
 

 

ADS Wolta Warszawa - KS Camper Wyszków 1:3 (25:21, 17:25, 22:25, 8:25)
MVP meczu: Karol Wojtkowski
 

Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan