SIATKÓWKA: Camper wygrał ostatni mecz i fazę zasadniczą (foto)

Sport

SIATKÓWKA: Camper wygrał ostatni mecz i fazę zasadniczą (foto)

18.03.2017
autor: mjk
Ostatni mecz fazy zasadniczej IV ligi siatkówki mężczyzn rozegrali zawodnicy Campera Wyszków. W sobotę pokonali Start Lipowiec Kościelny 3:0.
Do zajęcia pierwszego miejsca w grupie A czwartej ligi wyszkowianom potrzebne było zwycięstwo za trzy punkty. Zawodnicy Campera szansy nie zmarnowali i wygrali w niewielę ponad godzinę ze Startem Lipowiec Kościelny.
Pierwszy set łatwo wygrali gospodarze, ale im dłużej trwało spotkanie, tym więcej do powiedzenia mieli goście spod Mławy. W drugim secie zdołali ugrać 23 punkty, a w w trzecim mieli nawet setbola, ale zepsuta zagrywka nie pozwoliła im wygrać partii. Ostatnie słowo należało do podopiecznych Macieja Główczyńskiego, którzy zwyciężyli 28:26.
Teraz przed wyszkowskimi siatkarzami decydująca faza walki o awans do III ligi. Wiemy, że grupę B wygrała drużyna WTS Warka, a grupę C MMKS Mińsk Mazowiecki. Oczywiście o terminach meczów play-off poinformujemy, jak tylko uzyskamy taką informację.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
ŻEGLARSTWO: XVIII raz o Puchar Nowego Wyszkowiaka (foto)

ŻEGLARSTWO: XVIII raz o Puchar Nowego Wyszkowiaka (foto)

Osiemnasty raz nasza redakcja była patronem regat Klubu Żeglarskiego „Spinaker” rozpoczynającego sezon. Nigdy jeszcze regaty nie wyglądały tak, jak tym razem...
zobacz więcej
SPORTY WALKI: Udana Kurpiowska Kuźnia  (foto)

SPORTY WALKI: Udana Kurpiowska Kuźnia (foto)

W niedzielny wieczór, 13 listopada odbyła się gala zatytułowana ‘’Kurpie Zawsze Walczące’’. Wyszkowska organizacja Kurpiowska Kuźnia Mistrzów podczas swojej dwunastej gali zaserwowała nam 8 pojedynków, na które składały się starcia w boksie, K-1 oraz Muay Thai. Wcześniej tego samego dnia odbywała się liga i tam również nie brakowało emocji. W walce wieczoru Mariusz Piersa z Ostrołęka Fight Academy po emocjonującej walce pokonał na punkty Marcina Stańczykowskiego z miejscowego Gimnazjon Apin Wyszków.
zobacz więcej
E-SPORT: Risin’G oraz Dark Star najlepszymi zespołami e-sportowymi w powiecie

E-SPORT: Risin’G oraz Dark Star najlepszymi zespołami e-sportowymi w powiecie

Aż 24 godziny trwała rozgrywka komputerowa w VI edycji turnieju e-sportowego o Puchar Burmistrza Wyszkowa, który w długi weekend majowy rozgrywał się w hali sportowej WOSiR. Gracze rywalizowali w Counter Strike: Global Offensive (gra z gatunku first-person shooter) oraz League of Legends (multiplayer on-line battle arena). Organizatorem turnieju była Gmina Wyszków wraz z zespołem współpracującym „e-sports4u”, repre-zentowanym przez Mateusza Nasiadkę oraz Adama Pawlińskiego.
zobacz więcej
PIŁKA NOŻNA: Ruch transferowy w Bugu trwa

PIŁKA NOŻNA: Ruch transferowy w Bugu trwa

Piłkarze Bugu Wyszków mają za sobą kolejne dwa sparingi. W Karczewie Bug zremisował z wyżej notowanym Mazurem, natomiast w niedzielę uległ juniorom Polonii Warszawa. Wyjaśniły się również pierwsze niejasności transferowe.
zobacz więcej
Akademia Humanistyczna
Mrówka festyn 2017 wersja 2
Akademia Humanistyczna
fotobudka star