SIATKÓWKA: Camper wygrał ostatni mecz i fazę zasadniczą (foto)

18.03.2017
Ostatni mecz fazy zasadniczej IV ligi siatkówki mężczyzn rozegrali zawodnicy Campera Wyszków. W sobotę pokonali Start Lipowiec Kościelny 3:0.
Do zajęcia pierwszego miejsca w grupie A czwartej ligi wyszkowianom potrzebne było zwycięstwo za trzy punkty. Zawodnicy Campera szansy nie zmarnowali i wygrali w niewielę ponad godzinę ze Startem Lipowiec Kościelny.
Pierwszy set łatwo wygrali gospodarze, ale im dłużej trwało spotkanie, tym więcej do powiedzenia mieli goście spod Mławy. W drugim secie zdołali ugrać 23 punkty, a w w trzecim mieli nawet setbola, ale zepsuta zagrywka nie pozwoliła im wygrać partii. Ostatnie słowo należało do podopiecznych Macieja Główczyńskiego, którzy zwyciężyli 28:26.
Teraz przed wyszkowskimi siatkarzami decydująca faza walki o awans do III ligi. Wiemy, że grupę B wygrała drużyna WTS Warka, a grupę C MMKS Mińsk Mazowiecki. Oczywiście o terminach meczów play-off poinformujemy, jak tylko uzyskamy taką informację.