SIATKÓWKA: Cały dzień z plażówką (foto)

Sport

SIATKÓWKA: Cały dzień z plażówką (foto)

28.08.2017
autor: Maciej J. Kowalski
Kamil Bodzon i Hubert Heronimek zdobyli Puchar Burmistrza Wyszkowa z siatkówce plażowej. Zawody odbyły się w sobotę, 26 sierpnia na nadbużańskiej plaży.
W turnieju wzięło udział dziewięć par, w tym jedna żeńska. Uczestników podzielono na dwie grupy, w których grano systemem „każdy z każdym”. Grano od 11 do 19, bo spora liczba meczów była bardzo wyrównana i trwała znacznie dłużej niż przewidywano.
W grupie A Kamil Bodzon i Hubert Heronimek wygrali wszystkie mecze. Ich przeciwnikami były pary: Artur Szymański - Krzysztof Skoczeń, Marcin Pasek - Marcin Piechociński oraz Piotr Jurczyk - Michał Urbaniak. Ta ostatnia para, po dwóch zwycięstwach w grupie także awansowała do półfinału.
W grupie B występowało pięć par: Sandra Bialik - Gabriela Volosin, Łukasz Zdrojewski - Alan Rzemek, Michał Gąsiewski - Damian Kurowski, Michał Mielcarz - Mateusz Macioszczyk oraz bracia Kacper i Karol Wojtkowscy.
Do półfinału, z kompletem zwycięstw awansowali bracia Wojtkowscy, a z trzema wygranymi w najlepszej czwórce zawodów zameldowali się Michał Mielcarz i Mateusz Macioszczyk.
W półfinałowych pojedynkach mogliśmy oglądać  wyrównane i zacięte spotkania.
W pierwszym, para Kamil Bodzon - Hubert Heronimek pokonała Michała Mielcarza i Mateusza Macioszczyka 2:1, a w drugim bracia Wojtkowscy ulegli parze Piotr Jurczyk - Michał Urbaniak.
Kacper i Karol Wojtkowscy wygrali jednak mecz o III miejsce, dzięki czemu mogli odebrać eleganckie puchary oraz nagrodę finansową.
W finale Kamil Bodzon i Hubert Heronimek udowodnili, że byli tego dnia najlepszą parą występującą na wyszkowskiej plaży. Po bardzo ładnym meczu pokonali 2:0 Piotra Jurczyka i Michała Urbaniaka. Warto dodać, że pary te grały tego dnia wcześniej w meczu grupowym i wtedy także lepsi okazali się Bodzon i Heronimek, pokonując rywali 2:1.
Chwilę później najlepsze trzy pary turnieju zostały nagrodzone  przez dyrektora WOSiR Marka Wiśniewskiego pamiątkowymi pucharami oraz nagrodami finansowymi.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
21.82% (199 głosów)
28.95% (264 głosów)
7.24% (66 głosów)
7.68% (70 głosów)
34.32% (313 głosów)
manhattan