PŁYWANIE: Klubowa rywalizacja

Sport

PŁYWANIE: Klubowa rywalizacja

21.06.2017
autor: opr. EB, fot. uczestnicy zawodów
W środę 14 czerwca po południu, korzystając  z tego, że pozostał sprzęt startowy z dwudniowych pływackich zawodów centralnych, UKS Polonez Wyszków zorganizował dla swoich zawodników ostatnie w tym roku szkolnym zawody. Było to podsumowanie całorocznej ciężkiej pracy oraz podziękowanie dla pływaków i ich trenerów.
Po zakończeniu startów na pływalni, na dystansach 50 m dowolny, 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny i 50 m motylkowy, zawodnicy i widzowie przeszli na szkolne patio. Tam dyrektor Zespołu Szkół Zbigniew Szczerba wręczył wszystkim zawodnikom dyplomy, a tym najszybszym także medale.
Miłym akcentem była obecność i udział w rywalizacji na pływalni absolwentów szkoły, byłych zawodników UKS Polonez Wyszków. 
 
50m dowolny
8 lat: 1. Hanna Korybczak, 2. Zuzanna Hyrycz, 3. Marcelina Wężyk
9 lat: 1. Hanna Sosnowska, 2. Wiktoria Hilak,  3. Antonina Gołębiewska
10 lat: 1. Julia Śniadała, 2. Alicja Deluga, 3. Julia Pędzich
11 lat: 1. Natalia Skoczeń, 2. Zuzanna Kozłowska, 3. Sandra Łysik
12 lat:1. Aleksandra Kwiatkowska, 2. Pola Borkowska, 3. Julia Orzoł
13 lat: 1. Adrianna Wyszyńska, 2. Zuzanna Piwowska
14 lat: 1. Vanessa Rakowiecka
16 lat: 1. Dominika Jackiewicz
17 lat i starsi: 1. Izabela Andrzejewska
 
8 lat: 1. Bartosz Borek, 2. Aleksander Kozłowski, 3. Marcin Archacki 
9 lat: 1. Fabian Dyga, 2. Szymon Apelski, 3. Franciszek Sadowski
10 lat: 1. Jakub Sema, 2. Mateusz Borek, 3. Wiktor Kwiatkowski
11 lat: 1. Szymon Sadowski, 2. Filip Szczesny 3. Jakub Archacki
12 lat: 1. Wiktor Wasilewski, 2. Dominik Szymański, 3. Igor Dawidzki
13 lat: 1. Mateusz Szymański, 2. Piotr Wilczyński, 3. Kasjan Szwejda
15 lat: 1. Kacper Jaszewski, 2. Dawid Apelski, 3. Mateusz Jaszewski
16 lat: 1. Aleksander Wyszyński, 2. Kajetan Depta, 3. Hubert Szczesny
 
 
50m grzbietowy
8 lat: 1. Hanna Korybczak, 2. Zuzanna Hyrycz ,3. Julia Jesionkowska
9 lat : 1. Hanna Sosnowska, 2. Antonina Gołębiewska, 3. Wiktoria Hilak
10 lat: 1. Julia Śniadała, 2. Liliana Falba
11 lat: 1. Natalia Skoczeń, 2. Oliwia Ostaszewska, 3. Sandra Łysik
12 lat: 1.   Barbara Więch, 2. Nicola Brejnak 3. Melania Kaźmierczak
13lat: 1. Zuzanna Piwowska
16 lat: 1. Dominika Jackiewicz
17 lat i starsi: 1. Izabela Andrzejewska
 
8 lat: 1. Marcin Archacki, 2. Bartosz Borek, 3. Leon Gajewski
9 lat: 1. Szymon Apelski, 2. Fabian Dyga, 3. Franciszek Sadowski
10 lat: 1. Wiktor Kwiatkowski 2. Jakub Morka, 3. Maciej Augustynik
11 lat: 1. Nikodem Narowski, 2. Bartosz Kucharczyk, 3. Damian Traczyk
12 lat: 1. Michał Kasjaniuk, 2. Jakub Osęka, 3. Hubert Pastewka
13 lat: 1. Piotr Wilczyński 2. Jakub Gajewski, 3. Marcin Pochmara
15 lat: 1. Dawid Apelski
16 lat 1. Hubert Szczesny
17 lat i starsi: 1. Miłosz Grzybowski
 
50m klasyczny
10 lat: 1. Julia Pędzich, 2. Alicja Deluga
11 lat: 1. Zuzanna Kozłowska, 2. Julia Salwin, 3. Oliwia Tolak
12 lat: 1. Iza Gruchalska, 2.  Barbara Więch, 3. Aleksandra Kwiatkowska
13 lat: 1. Adrianna Wyszyńska
14 lat: 1. Vanessa Rakowiecka
16 lat: 1. Julia Borzymek
 
10 lat 1. Jakub Sema, 2. Mateusz Borek , 3. Oskar Jaworski
11 lat: 1. Damian Traczyk, 2. Jakub Archacki, 3. Filip  Niziński
12 lat: 1. Michał Kasjaniuk, 2. Jakub Wasilewski, 3. Hubert Pastewka
13 lat: 1. Kasjan Szwejda, 2. Jakub Gajewski, 3. Mateusz Szymański
15 lat: 1. Mateusz Jaszewski, 2. Mikołaj Jadkowski
16 lat: 1. Kajetan Depta
17 lat i starsi: 1. Karol Puławski
 
 
50m motylkowy
11 lat: 1. Natalia Rojek, 2. Oliwia Ostaszewska, 3. Julia Salwin
12 lat: 1. Iza Gruchalska, 2. Nicola Brejnak, 3. Pola Borkowska
16 lat: 1. Julia Borzymek
 
11 lat: 1. Szymon Sadowski, 2. Nikodem Narowski, 3. Bartosz Kucharczyk
12 lat: 1. Wiktor Wasilewski, 2. Dominik Szymański, 3. Jakub Osęka
16 lat: 1. Aleksander Wyszyński
17 lat i starsi: 1. Miłosz Grzybowski
 
Wielka Polska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość