PIŁKA NOŻNA: Znamy terminarz okręgówki

Sport

PIŁKA NOŻNA: Znamy terminarz okręgówki

24.07.2020
autor: M.
W poprzedni czwartek Mazowiecki Związek Piłki Nożnej w końcu podał do wiadomości skład obu warszawskich okręgówek oraz kolejność rozgrywania meczów. W grupie pierwszej, w której występuje Bug, nie zaszły wielkie zmiany.

Przeciwnikami Bugu w sezonie 2020/2021 będą dotychczasowi rywale: Agape Białołęka, Dąb Wieliszew, Legionovia II Legionowo, Mazur II Karczew, Mazur Radzymin, Olimpia Warszawa, Polonia II Warszawa, Sokół Serock, Świt II Nowy Dwór Mazowiecki, Wicher Kobyłka, Victoria II Sulejówek, Wisła Dziecinów, Wisła Jabłonna oraz beniaminkowie: Hutnik II Warszawa, KS Wesoła, Start Otwock oraz Naprzód Stare Babice.
Jak już informowaliśmy, liga wystartuje 1 sierpnia. Wtedy do Wyszkowa przyjedzie Wisła Jabłonna. Przyjedzie, jeśli otrzyma licencję na grę w okręgówce. Zespół z powiatu legionowskiego pierwotnie, jako jedyny z grupy pierwszej, takowej nie otrzymał. Jak to jednak w takich przypadkach najczęściej bywa, odwołanie Wisły okaże się skuteczne. Pierwsze wyjazdowe spotkanie – najpewniej 9 sierpnia w Karczewie, gdzie będzie czekała, zapewne wzmocniona po sobotnim meczu jedynki, druga drużyna Mazura. Jedyny środowy termin jesienią – to trzecia kolejka. 12 sierpnia do Wyszkowa zawita Wisła Dziecinów.
Ostatni mecz pierwszej części sezonu Bug rozegra bardzo późno, bo 21 listopada w Wyszkowie z Agape.
Ponieważ okręgówki będą liczył aż po 18 zespołów, tegoroczna jesień potrwa o dwa tygodnie dłużej niż zwykle. W związku z tym już w ciemno można zakładać, że wiele meczów może nie odbyć się ze względu na łatwe do przewidzenia złe warunki atmosferyczne, które panują w Polsce w listopadzie.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Najczęściej komentowane

Zitcom