PIŁKA NOŻNA: Zmiana trenera Bugu Wyszków!

Sport

PIŁKA NOŻNA: Zmiana trenera Bugu Wyszków!

22.07.2018
autor: M.

16 lipca dotychczasowy trener pierwszej drużyny Bugu Wyszków, Łukasz Stasiuk przestał pełnić swoje obowiązki. Zarząd klubu zdecydował się na zmianę trenera jedynej seniorskiej drużyny, która pozostała w strukturze klubu.


Komunikat zarządu MKS "Bug" Wyszków

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "Bug" Wyszków informuje, iż na skutek porozumienia z dotychczasowym trenerem pierwszej drużyny seniorów, p. Łukaszem Stasiukiem, podjęto decyzję o zwolnieniu trenera z obowiązku prowadzenia zespołu, z jednoczesnym pozostawieniem pozostałych obowiązków wynikających z wiążącej strony umowy.

Obecnie obowiązki trenera pierwszej drużyny zostały powierzone II trenerowi I drużyny, p. Arkadiuszowi Mielczarczykowi, który poprowadził wyszkowian w piątkowym sparingu z Marcovią Marki. O ostatecznym rozwiązaniu kwestii trenera naszych seniorów poinformujemy w najbliższym czasie.

Trenerowi Stasiukowi dziękujemy za trud, profesjonalizm, poświęcenie, serce i wiele energii włożone w szkolenie wyszkowskich piłkarzy oraz walkę do samego końca o utrzymanie w IV lidze. Będzie on w Wyszkowie wspominany zawsze z sentymentem.
 

Opiekę nad seniorami powierzono póki co Arkadiuszowi Mielczarczykowi, który do tej pory zajmował się rezerwami. Posunięcie to wydaje się o tyle logiczne i naturalne, że nowemu trenerowi przyszło współpracować z zawodnikami, których doskonale zna. I to wszystkich. Zanosi się bowiem, że nasz zespół będzie jesienią złożony wyłącznie z rodzimych zawodników, za usługi podziękowano bowiem wszystkim zawodnikom, którzy do Wyszkowa dojeżdżali wiosną z Warszawy i okolic.


WIĘCEJ W PAPIEROWYM WYDANIU NOWEGO WYSZKOWIAKA JUŻ WE WTOREK
 

Adam Mróz
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
24.20% (166 głosów)
30.03% (206 głosów)
7.43% (51 głosów)
6.85% (47 głosów)
31.49% (216 głosów)
manhattan
manhattan