PIŁKA NOŻNA: Zmiana trenera Bugu Wyszków!

Sport

PIŁKA NOŻNA: Zmiana trenera Bugu Wyszków!

22.07.2018
autor: M.

16 lipca dotychczasowy trener pierwszej drużyny Bugu Wyszków, Łukasz Stasiuk przestał pełnić swoje obowiązki. Zarząd klubu zdecydował się na zmianę trenera jedynej seniorskiej drużyny, która pozostała w strukturze klubu.


Komunikat zarządu MKS "Bug" Wyszków

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "Bug" Wyszków informuje, iż na skutek porozumienia z dotychczasowym trenerem pierwszej drużyny seniorów, p. Łukaszem Stasiukiem, podjęto decyzję o zwolnieniu trenera z obowiązku prowadzenia zespołu, z jednoczesnym pozostawieniem pozostałych obowiązków wynikających z wiążącej strony umowy.

Obecnie obowiązki trenera pierwszej drużyny zostały powierzone II trenerowi I drużyny, p. Arkadiuszowi Mielczarczykowi, który poprowadził wyszkowian w piątkowym sparingu z Marcovią Marki. O ostatecznym rozwiązaniu kwestii trenera naszych seniorów poinformujemy w najbliższym czasie.

Trenerowi Stasiukowi dziękujemy za trud, profesjonalizm, poświęcenie, serce i wiele energii włożone w szkolenie wyszkowskich piłkarzy oraz walkę do samego końca o utrzymanie w IV lidze. Będzie on w Wyszkowie wspominany zawsze z sentymentem.
 

Opiekę nad seniorami powierzono póki co Arkadiuszowi Mielczarczykowi, który do tej pory zajmował się rezerwami. Posunięcie to wydaje się o tyle logiczne i naturalne, że nowemu trenerowi przyszło współpracować z zawodnikami, których doskonale zna. I to wszystkich. Zanosi się bowiem, że nasz zespół będzie jesienią złożony wyłącznie z rodzimych zawodników, za usługi podziękowano bowiem wszystkim zawodnikom, którzy do Wyszkowa dojeżdżali wiosną z Warszawy i okolic.


WIĘCEJ W PAPIEROWYM WYDANIU NOWEGO WYSZKOWIAKA JUŻ WE WTOREK
 

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość