PIŁKA NOŻNA: WKS znów przegrywa, Bug dalej liderem

Sport

PIŁKA NOŻNA: WKS znów przegrywa, Bug dalej liderem

18.04.2017
autor: mjk
W przedświąteczną sobotę 20. kolejkę spotkań rozegrali piłkarze A-klasy. Rezerwy wyszkowskiego Bugu miały wolny termin, ale utrzymały fotel lidera, natomiast coraz gorzej wygląda sytuacja WKS Rząśnik.
Lider pozostałby w Wyszkowie niezależnie od wyniku spotkania zajmującej drugie miejsce w tabeli Escoli Varsovia. Zespół ten jednak przegrał niespodziewanie swój mecz z Mazurem Radzymin i dzięki temu rozstrzygnięciu Bug II nadal ma przewagę czterech punktów.
Drugi z naszych reprezentantów w A-klasie - WKS Rząśnik grał w sobotę u siebie z ŁKS Łochów. O formie zawodników z Rząśnika może świadczyć fakt, że pierwszy celny strzał oddali w 60 minucie. Gdy łochowianie mieli tego dnia lepiej nastawione celowniki, już do przerwy powinni prowadzić 2:0. W drugiej części pojedynku, rozgrywanego przy kiepskiej pogodzie, ŁKS także nie mógłtrafić do bramki gospodarzy. Sztuka ta udała się dopiero w 69. minucie meczu. Gol Michała Chmielewskiego kompletnie podciął skrzydła graczom WKS. Dwie minuty później, po kolejnym błedzie przy wyprowadzaniu piłki,  było już 0:2. Gra niepotrzebnie się zaostrzyła, czego efektem były cztery żółte kartki. Zaangażowanie i agresja nie przełożyły się jednak na jakość gry.  
W 80. minucie meczu Michał Chmielewski zdobył trzeciego gola dla ŁKS i kibicom pozostało już tylko życzyć sobie Wesołych Świąt i utrzymania w A-klasie.
A o to może być WKS-owi bardzo trudno.

WKS Rząśnik - ŁKS Łochów 0:3 (0:0)

Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Levert
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star
manhattan