PIŁKA NOŻNA: WKS Mystkówiec lepszy od Wymakracza (foto)

28.03.2017
W niedzielę w Mystkówcu kibice mogli obejrzeć naprawdę ciekawe spotkanie. W B-klasowych derbach powiatu drugi raz lepsi okazali się piłkarze z gminy Somianka.
W pierwszym meczu tych zespołów padł wynik 6:4 dla WKS. Tym razem bramek było mniej, ale emocji nie brakowało.
Bardzo szybko, bo już w 1. minucie spotkania, po strzale Łukasza Piątka sprzed pola karnego, gospodarze zdobyli bramkę. Chwilę przed przerwą długosiodlanie wyrównali.  Bramkę na 1:1 zdobył Emil Rogalski, który wykorzystał świetne podanie Marcina Pamrowskiego.
Drugą połowę lepiej zaczyna WKS, który już w 51. minucie zdobywa bramkę. Autorem trafienia głową był Kamil Jeż. W 60. minucie po zagraniu ręką w polu karnym, sędzia dyktuje jedenastkę dla Mystkówca. Rzut karny wykorzystuje Adam Melion i wynik 3:1 nie zmienia się do końca meczu.
WKS Mystkówiec zajmuje po tym spotkaniu nadal drugie miejsce w tabeli, a Wymakracz jest szósty.

WKS Mystkówiec - Wymakracz Długosiodło 3:1 (1:1)