PIŁKA NOŻNA: W B-klasie same wygrane (foto)

Sport

PIŁKA NOŻNA: W B-klasie same wygrane (foto)

05.09.2017
autor: Maciej J. Kowalski
Trzy nasze zespoły występujące w B-klasie odniosły w ostatni weekend zwycięstwa.  
W warszawskiej B-klasie, gdzie występuje WKS Rząśnik, byliśmy świadkami niezwykłego meczu. Piłkarze z Rząśnika do 62. minuty meczu z Orłami Zielonka przegrywali 0:3, by w efekcie... wygrać 7:3. Gole zdobywali kolejno: Michał Piotrowski (62.), Mateusz Krawczyk (64. i 65.), ponownie Michał Piotrowski (74.), Mateusz Nowicki (79.), Andrzej Akier (84.) i jeszcze raz Mateusz Nowicki (85.).
WKS Rząśnik bez straty punktu prowadzi po trzech kolejkach. W następnym meczu, w sobotę o 16, na własnym stadionie, rząśniczanie spotkają się z rezerwami Sokoła Serock.

W ostrołęckiej B-klasie obie nasze drużyny odniosły efektowne zwycięstwa.
WKS Mystkówiec łatwo pokonał ULKS Ołdaki 6:2, choć gdyby wykorzystał wszystkie okazje moglibyśmy obejrzeć nawet „dwucyfrówkę”.
Mystkowianie już w 15. minucie prowadzi 3:0 po trafieniach Przemysława Woźnicy i Adriana Kanclerza oraz golu samobójczym. Później mecz był mniej atrakcyjny, głównie z powodu warunków pogodowych. Na przerwę piłkarze schodzili z wynikiem 4:1 dla WKS, a czwartego gola dla naszej drużyny zdobył Adam Melion. Ten sam piłkarz podwyższył zaraz po przerwie na 5:1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:2, a ostatnie trafienie w meczu zaliczył Jarosław Salwin w 88. minucie. (zobacz zdjęcia z tego meczu)
W niedzielę WKS jedzie na mecz do Krasnosielca.

Wymakracz Długosiodło grał na wyjeździe z FC 2012 Różan Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. W 21. minucie indywidualną akcjęprzeprowadził Emil Mostowski, który idealnym podaniem obsłużył Adama Dudę i na przerwę piłkarze schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie następił popis gry długosiodlan. Cztery kolejne gole (Emil Mostowski, Marcin Pamrowski, Emil Rogalski i Adam Duda) i mecz kończy się okazałym zwycięstwem Wymakracza. Kolejny mecz Wymakracz rozegra w niedzielę o 16 w Wąsewie z Iskrą Zaręby Kościelne.
Zaproszenie na mszę1
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane