PIŁKA NOŻNA: Transfery Bugu Wyszków

Sport

PIŁKA NOŻNA: Transfery Bugu Wyszków

15.02.2017
autor: mjk
Wiadomo już, że wiosną w Bugu zobaczymy co najmniej czterech nowych zawodników. W większości będą to powroty do Bugu po dłuższej lub krótszej przerwie.
Krzysztofa Golenia w bramce zastąpi Paweł Błesznowski, który był już naszym zawodnikiem półtora roku temu. Z wypożyczenia do Ostrowi Ostrów Mazowiecka powrócił Robert Nogaj. W tym samym klubie jesień spędził Tomasz Kobyliński, który zagrał nawet w sparingu Bugu w Łomży, ale ostatecznie uznał, że grać dalej będzie w ŁKS Łochów.
Inne powroty do Bugu to przejście z WKS Rząśnik Łukasza Rogulskiego, który będzie zmiennikiem Błesznowskiego. Cieszy również powrót do gry Łukasza Kowalczyka, który jeśli będzie w regularnym rytmie meczowym, na pewno zapisze na swoim koncie kilka trafień.
Po stronie ubytków na pewno trzeba zapisać Krzysztofa Maciaka, który wraz ze starszym bratem przeprowadzi się do Anglii. Treningów nadal nie wznowili Kamil Kaput i Jakub Rejnuś. Tak zwanego znaku życia nie dali jak dotąd Tomasz Aleksiejuk, Mateusz Cichawa, Ernest Dobkowski, którzy są zawodnikami Bugu, ale trudno liczyć, żebyśmy zobaczyli ich wiosną. Do Rząśnika natomiast najpewniej przeniesie się Mateusz Krawczyk.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość