PIŁKA NOŻNA: Remis z niedosytem

Sport

PIŁKA NOŻNA: Remis z niedosytem

06.06.2017
autor: mjk
W sobotnim meczu II ligi piłki nożnej kobiet wyszkowskie Loczki zremisowały z KS Teresin 1:1. Biorąc pod uwagę wynik z rundy jesiennej (0:9), nasze piłkarki powinny być zadowolone, ale po meczu w ich wypowiedziach można było wyczuć niedosyt.
Od początku meczu wyszkowskie piłkarki grały nieźle, choć nieskutecznie. Już w pierwszej połowie bramki mogły zdobyć Paulina Pokraśniewicz i Natalia Markowska. Zawodniczki z Teresina na pewno były bardziej doświadczone, ale zamiast to wykorzystywać zabrały się za... kłótnie między sobą. Na przerwę piłkarki schodziły przy bezbramkowym remisie, który z przebiegu wydarzeń na boisku powinien cieszyć drużynę gości.
Po przerwie spotkanie było równie wyrównane, ale znów więcej sytuacji stwarzały wyszkowianki. Niestety w 64. minucie po rzucie wolnym i zamieszaniu w polu karnym (zdaniem wielu obserwatorów ze spalonego) Katarzyna Rojek zdobyła gola dla Teresina.
Nasze zawodniczki nie załamały się. Kolejny raz pokazały, że potrafią grać w piłkę i kilka minut po stracie gola wyrównały po bardzo ładnej akcji, którą wykończyła Paulina Pokraśniewicz.
Mimo ataków Loczków wynik nie zmienił się do końca meczu.
- Szkoda, że moje uderzenie minęło minimalnie poprzeczkę, byłaby bramka, jak na finale Pucharu Polski Kobiet - powiedziała po meczu skrzydłowa Loczków Natalia Markowska.
Rzeczywiście, jej strzał przypominał uderzenie, które dało gola Medykowi Konin w środowym meczu (na którym gościły wyszkowskie zawodniczki).
- Widać było chęć walki. Taką drużynę chcę oglądać zawsze - podsumował krótko trener Karol Wołynko.

Loczki Wyszków - KS Teresin 1:1 (0:0)
Gol dla Loczków: Paulina Pokraśniewicz (69.)
Loczki: Joanna Żak - Joanna Jeż, Karolina Pokraśniewicz, Adriana Wiśniewska, Natalia Stępkowska, Natalia Markowska  Natalia Czyż, Kamila Bonisławska, Wiktoria Tetwejer (80. Karolina Maliszewska), Natalia Chimkowska, Paulina Pokraśniewicz
Awans do I ligi przypieczętowały zawodniczki z Tomaszowa Mazowieckiego, po tym, jak otrzymały walkower za mecz z Heliosem Białystok, który zrezygnował z przyjazdu do Tomaszowa.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
manhattan
fotobudka star