PIŁKA NOŻNA: Poradzili sobie z Gołąbkiem

12.02.2020
Piłkarze WKS Mystkówiec pokonali w sparingowym meczu rozegranym w niedzielę trzecią drużynę siedleckiej B-klasy - ULKS Gołąbek.

W pierwszej po łowie WKS zdominował przeciwnika, strzelając cztery gole i nie tracąc żadnego. Pierwszą bramke pięknym strzałem zdobyl Miłosz Druchniak. Kolejne dwie to równie piękne strzały Michała Arbaszewskiego. Czwartek gola zdobył Patryk Skladanek.
Drugą połówę lepiej zaczęli goście, którzy zdobyli dwa gole (jeden po rzucie karnym).  Końcówka należała jednak do WKS, w 80 minucie brakę zdobył Adrian Archacki i mecz zakonczyl sie wynikiem 5:2.

WKS Mystkówiec - ULKS Gołąbek 5:2 (4:0) - mecz w Wyszkowie

Sklad WKS: Kacper Puławski, Miłosz Druchniak, Jacek Rosiński, Piotr Ciskowski, Patryk Karłowicz, Patryk Wróbel, Marcel Wysocki, Mateusz Gołębiowski, Sebastian Szczubeł, Patryk Skladanek, Michał Arbaszewski. W drugiej połowie zagrali: Damian Grzybowski, Patryk Paź, Adrian Archacki, Adam Rosiński, Kamil Jeż, Patryk Sobolewski, Patryk Wróbel, Tomasz Sawka, Bartłomiej Ciuraj, Piotr Kucharczyk i Bartosz Olender.