PIŁKA NOŻNA: Pogoda wygrała z futbolem (foto)

Sport

PIŁKA NOŻNA: Pogoda wygrała z futbolem (foto)

31.10.2017
autor: Maciej J. Kowalski
Tylko 25 minut trwał pojedynek Loczków Wyszków z Pogonią Zduńska Wola. Sędzia spotkania przerwał mecz z powodu fatalnej murawy i okropnej pogody.
Tydzień temu na boisku w Piastowie wyszkowianki świetnie poradziły sobie w błocie. W niedzielę warunki na stadionie WOSiR były jednak (co trudno sobie wyobrazić) gorsze.
Obie drużyny chciały jednak mecz rozegrać. Dla gości ze Zduńskiej Woli przełożenie meczu wiązałoby się z koniecznością pokonania drugi raz ok. 500 kilometrów. Wyszkowska drużyna jest za to na fali i świetnie sobie poradziła na kiepskim boisku.
Sędzia spotkania ostatecznie rozpoczął mecz, zastrzegając, że w przypadku pogarszania się warunków przerwie grę. Po ok. 10 minutach meczu wzmógł się deszcz, co spowodowało zamienienie się błota w płynną maź. Trzeba powiedzieć, że w tych warunkach dobrze radziła sobie drużyna przyjezdna, a po jednej z akcji piłka wylądowała na poprzeczce bramki Joanny Żak.
W 25. minucie sędzia wezwał  kapitanów zespołów i po krótkiej rozmowie przerwał mecz. Spotkanie zacznie się wznowieniem gry od bramki Loczków.
O terminie dokończenia spotkania zdecyduje Podlaski Zwiążek Piłki Nożnej. Obie drużyny w protokole sędziowskim wyraziły jednak chęć rozegrania brakujących 65 minut po przerwie zimowej - obecnie nie można bowiem zagwarantować, że w Wyszkowie będzie można rozegrać mecz w tym roku.

Loczki Wyszków – Pogoń Zduńska Wola 0:0 (przerwany w 25. minucie)
Loczki: Joanna Żak – Natalia Czyż, Karolina Pokraśniewicz, Joanna Jeż, Natalia Stępkowska, Aleksandra Wilk , Natalia Markowska, Natalia Chimkowska, Klaudia Zaręba, Aleksandra Kozłowska, Paulina Pokraśniewicz
Adam Mróz
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
25.04% (157 głosów)
29.51% (185 głosów)
7.50% (47 głosów)
6.22% (39 głosów)
31.74% (199 głosów)
manhattan