PIŁKA NOŻNA: Pogoda wygrała z futbolem (foto)

Sport

PIŁKA NOŻNA: Pogoda wygrała z futbolem (foto)

31.10.2017
autor: Maciej J. Kowalski
Tylko 25 minut trwał pojedynek Loczków Wyszków z Pogonią Zduńska Wola. Sędzia spotkania przerwał mecz z powodu fatalnej murawy i okropnej pogody.
Tydzień temu na boisku w Piastowie wyszkowianki świetnie poradziły sobie w błocie. W niedzielę warunki na stadionie WOSiR były jednak (co trudno sobie wyobrazić) gorsze.
Obie drużyny chciały jednak mecz rozegrać. Dla gości ze Zduńskiej Woli przełożenie meczu wiązałoby się z koniecznością pokonania drugi raz ok. 500 kilometrów. Wyszkowska drużyna jest za to na fali i świetnie sobie poradziła na kiepskim boisku.
Sędzia spotkania ostatecznie rozpoczął mecz, zastrzegając, że w przypadku pogarszania się warunków przerwie grę. Po ok. 10 minutach meczu wzmógł się deszcz, co spowodowało zamienienie się błota w płynną maź. Trzeba powiedzieć, że w tych warunkach dobrze radziła sobie drużyna przyjezdna, a po jednej z akcji piłka wylądowała na poprzeczce bramki Joanny Żak.
W 25. minucie sędzia wezwał  kapitanów zespołów i po krótkiej rozmowie przerwał mecz. Spotkanie zacznie się wznowieniem gry od bramki Loczków.
O terminie dokończenia spotkania zdecyduje Podlaski Zwiążek Piłki Nożnej. Obie drużyny w protokole sędziowskim wyraziły jednak chęć rozegrania brakujących 65 minut po przerwie zimowej - obecnie nie można bowiem zagwarantować, że w Wyszkowie będzie można rozegrać mecz w tym roku.

Loczki Wyszków – Pogoń Zduńska Wola 0:0 (przerwany w 25. minucie)
Loczki: Joanna Żak – Natalia Czyż, Karolina Pokraśniewicz, Joanna Jeż, Natalia Stępkowska, Aleksandra Wilk , Natalia Markowska, Natalia Chimkowska, Klaudia Zaręba, Aleksandra Kozłowska, Paulina Pokraśniewicz
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom