PIŁKA NOŻNA: Pierwszy mecz i pierwszy remis

05.09.2019
Wynikiem 2:2 zakończył się pierwszy mecz tego sezonu w wykonaniu WKS Mystkówiec.
WKS rozpoczął mecz z KS Pniewo dobrze, po 25 minutach mystkowianie prowadzili 2:0, po strzałach Dominika Kostruskiego i Patryka Składanka. Niestety, później było gorzej. Najpierw po rzucie karnym w 40 minucie gospodarze zdobywają gola na 1:2. Po przerwie mimo kilku sytuacji z obu stron wynik nie ulegał zmiany aż do pechowej 66. minuty. Sędzia najpierw podyktował kolejny rzut karny dla KS Pniewo, który gospodarze zamienili na gola, a chwilę później wyrzuca z boiska bramkarza WKS – Damiana Grzybowskiego. W bramce z konieczności stanął zawodnik z pola – Adam Rosiński, który zachował czyste konto. Grając w dziesiątkę WKS stworzył kolejne sytuacje, ale żadnej z nich nie zamienił na bramkę.
- Straciliśmy dwa punkty – mówili po meczu piłkarze z Mystkówca.
Następny mecz WKS zagra u siebie (czyli w Rząśniku), w niedzielę 8 września o 12.00

KS Pniewo – WKS Mystkówiec 2:2 (1:2)