PIŁKA NOŻNA: Młode Loczki trzecie na Mazowszu!

Sport

PIŁKA NOŻNA: Młode Loczki trzecie na Mazowszu!

23.04.2019
autor: mjk
Loczki Wyszków w finale wojewódzkim turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zajęły trzecie miejsce w kategorii do lat 12.
Podopieczne trenerki Marioli Nadaj jesienią zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego, przegrywając tylko z młodymi piłkarkami Ząbkovii Ząbki. Sytuacja powtórzyła się podczas turnieju, który odbył się 15 kwietnia w Miętnem k/Garwolina.
Nasze piłkarki w meczach grupowych najpierw rozgromiły 10:0 drużynę z Szydłowca, ale potem trafiły na późniejsze zwyciężczynie turnieju, czyli Ząbkovię. Mimo porażki 0:4, Loczki wywalczyły awans do półfinału, w którym grały z najlepszą drużyną warszawskich eliminacji - Ursusem. Po wyrównanym spotkaniu Loczki przegrały 2:4 i w ostatnim meczu walczyły o brązowe medale.
W decydującym spotkaniu przeciwko Jantarowi Ostrołęka wyszkowianki kolejny raz pokazały klasę, wygrywając 5:0, dzięki czemu kończą mazowiecki finał na trzecim miejscu.

Loczki: Daria Kisielewska, Natalia Kowalska, Aleksandra Tolak, Natalia Gierałtowska, Maja Chacińska, Zuzanna Marszał, Oliwia Zęgota oraz (niegrająca w finale) Weronika Stokarska. Trener: Mariola Nadaj.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną