PIŁKA NOŻNA: Mecze kontrolne na minus

Sport

PIŁKA NOŻNA: Mecze kontrolne na minus

22.02.2018
autor: M.
Dwa mecze kontrolne rozegrali w ubiegłym tygodniu zawodnicy pierwszej drużyny Bugu Wyszków. We wtorek bezbramkowo zremisowali z grającym dwie klasy niżej Wichrem Kobyłka, cztery dni później ulegli wyraźnie grającemu w „okręgówce” Sokołowi Serock.
Spotkanie w Kobyłce miało dwa różne oblicza. Przed przerwą dominowali miejscowi, po zmianie stron obraz gry całkowicie odwrócił się.
Do przerwy Wicher powinien prowadzić co najmniej dwoma golami. W 17. minucie w sytuacji sam na sam gracz Wichru strzelił obok bramki, w następnych dwóch bardzo podobnych sytuacjach najpierw bardzo dobrze obronił testowany bramkarz, a później strzał napastnika minął poprzeczkę. Testowany bramkarz wykazał się jeszcze raz. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego końcówkami palców zbił piłkę na poprzeczkę. Ze strony gości warto odnotować tylko jedną akcję, zakończoną silnym strzałem z dystansu testowanego zawodnika, ale to uderzenie minęło bramkę.
Od pierwszych fragmentów drugiej odsłony gra radykalnie zmieniła się. Już chwilę po pierwszym w drugiej połowie gwizdku z 18 metrów przymierzył Kuba Rejnuś, ale piłka nieznacznie minęła słupek. Precyzji zabrakło także Łukaszowi Kowalczykowi, który z bliska przeniósł piłkę nad bramką, celności zabrakło także Karolowi Rosie. On z kolei z trzech metrów kopnął w bramkarza. Swojego kolejnego gola w sparingach szukał również Robert Nogaj. Uderzenie naszego lewego obrońcy zza linii pola karnego o pół metra minęło jednak słupek.

Wicher Kobyłka - Bug 0:0
Bug: testowany bramkarz – Sz. Andrzejewski, R. Nogaj, J. Rejnuś, P. Śleszyński – N. Wouters, M. Gołębiowski, zawodnik testowany nr 1, zawodnik testowany nr 2, K. Rosa – Ł. Kowalczyk, M. Wysocki. Po przerwie zagrali: N. Laskowski, J. Kopiejewski, Ł. Kamiński, D. Modzelan, zawodnik testowany nr 3.
Cztery dni później w Ząbkach Bug podejmował po raz drugi tej zimy grającego ligę niżej Sokoła Serock. O ile w pierwszym meczu, mimo że serocczanie byli lepsi wygrali dopiero za sprawą gola zdobytego w ostatniej akcji meczu, to w sobotę zwyciężyli już wyraźnie.

Bug - Sokół Serock 3:6
Bramki dla Bugu: Wouters, Łada, Wysocki.
Bug: Laskowski - testowany nr 1, testowany nr 2, Nogaj Śleszyński J. Rejnuś,  testowany nr 3, Wysocki, Modzelan, Wouters, Rosa. Po przerwie zagrali: Kopiejewski testowany nr 4, testowany nr 5, Kamiński, Zacharski.
Trener Łukasz Stasiuk w taki sposób skomentował mecz z Serockiem - Ostateczny wynik nie odzwierciedla poczynań obu zespołów na boisku. Dziś zde-cydowanie lepiej zaprezentowaliśmy się od strony motorycznej i utrzymywania się zespołu oraz rozegrania przy piłce, a akcje były płynniejsze i sprawiały o wiele więcej problemów przeciwnikowi. Próbujemy eliminować błędy własne i za wszelką cenę grać w piłkę oraz dawać szanse gry młodzieży. Przeciwnik po naszych błędach strzela łatwe bramki do przerwy. Proszę kibiców o cierpliwość i przychylność dla młodego zespołu. Mamy naprawdę zdolną młodzież chętną do ciężkiej pracy. Do znudzenia będę też powtarzał, że wyniki sparin-gów nie są najważniejsze.

Najbliższy sparing Bug rozegra 24 lutego, o godz. 11. w Piasecznie z grającym w południowej grupie IV ligi, MKS-em.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Najczęściej komentowane

Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku