PIŁKA NOŻNA: Loczki wygrywają na koniec roku (foto)

Sport

PIŁKA NOŻNA: Loczki wygrywają na koniec roku (foto)

15.12.2016
autor: mjk
Loczki Wyszków w ostatnim występie w 2016 roku wygrały turniej w Łochowie.
- Ważniejsza od wyniku jest pomoc piłkarce ŁKS Łochów, której spalił się dom - deklarowali wszyscy uczestnicy turnieju, który odbył się w niedzielę w hali w Łochowie. Jednak na boisku drużyny walczyły na poważnie.
Wyszkowianki trafiły do grupy z Tygrysem Huta Mińska, Pogonią Siedlce, MOSiRem Pilawa oraz gospodyniami turnieju. Bez straty gola, z pierwszego miejsca wyszkowianki awanso-wały do ćwierćfinału (0:0 z Tyg-rysem, 4:0 z ŁKS, 3:0 z Pogonią i 1:0 z MOSiRem Pilawa).
W 1/4 Loczki spotkały się z jedną z najciekawszych nowych drużyn grających na Mazowszu. Orlęta Baboszewo są liderkami IV ligi i mają 8 punktów przewagi nad drugą drużyną w tabeli. Mecz był bardzo wyrównany, a jedyna bramka meczu padła 15 sekund przed końcowym gwizdkiem.
W półfinale nasze piłkarki dość łatwo poradziły sobie z Pilawiankami (2:0) i do finału awansowały bez straty gola. Warto podkreślić, że podczas turnieju w bramce Loczków stała Adriana Wiśniewska, która na codzień jest stoperką. Ona też była bohaterką finału. W regulaminowym czasie mecz z Tygrysem Huta Mińska zakończył się remisem 1:1 i nastąpiła seria rzutów karnych. Nasza bramkarka obroniła dwa strzały i chwilę później wyszkowianki,  wraz z trenerem Karolem Wołynko, mogły już świętować zwycięstwo.
Królową strzelczyń turnieju została Paulina Pokraśniewicz.
Loczki: Adriana Wiśniewska - Karolina Pokraśniewicz, Paulina Pokraśniewicz, Karolina Frąntczak, Joanna Jeż, Natalia Markowska, Natalia Czyż, Natalia Chimkowska, Kamila Bonisławska, Patrycja Wojciechowska.
Warto podkreślić powrót na boisko po 18-miesięcznej przer-wie spowodowanej kontuzją i operacją Karoliny Frąntczak.

Loczki Wyszków dziękują wszystkim, którzy pomogli w przygo-towali paczek dla rodziny Agaty, piłkarki ŁKS, która straciła cały dobytek w pożarze. Szczególne podziękowania należą się piłkarzom Wyszków Football Club, którzy przygotowali bardzo okazałą paczkę. Dziękujemy!
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan