PIŁKA NOŻNA: Koniec sezonu dla naszych drużyn

Sport

PIŁKA NOŻNA: Koniec sezonu dla naszych drużyn

07.05.2020
autor: mjk
Męskie drużyny piłkarskie z naszego powiatu zakończyły rozgrywki. 12 maja okaże się, co z Loczkami.

Po konferencji prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej wiemy, że od IV ligi w dół wszystkie rozgrywki są zakończone. Awansują te drużyny, które obecnie znajdują się na miejscach premiowanych awansem, a spadków nie będzie. Oto treść komunikatu PZPN:
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.
Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.
Decyzje odnośnie rozgrywek III ligi mężczyzn, rozgrywek kobiecych oraz pozostałych prowadzonych przez PZPN, zostaną podjęte przez Zarząd PZPN podczas najbliższego posiedzenia, zaplanowanego na wtorek 12 maja.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom