PIŁKA NOŻNA: Koniec pucharowej przygody

Sport

PIŁKA NOŻNA: Koniec pucharowej przygody

08.09.2018
autor: M.
Na drugim meczu, czyli na III rundzie, zakończyli swoją przygodę z okręgowym Pucharem Polski gracze Bugu. Pomimo naprawdę dobrej pierwszej połowy i wyraźnej przewagi, ulegli w Teresinie miejscowemu KS-owi.
Pierwsze 45 minut było w wykonaniu gości niemal idealne. Miejscowi tylko przez pierwsze 10 minut starali się atakować, potem gra toczyła się na połowie Teresina. Wynik meczu otworzył w 29. minucie Marcin Stańczyk. Po podaniu Łukasza Łady strzelił precyzyjnie z 20 metrów, piłka wylądowała tuż przy słupku. Po 40 minutach meczu w sytuacji sam na sam znalazł się Rosa, ale strzelił w nogi leżącego już bramkarza. Jeszcze lepszą sytuację miał przed przerwą Krzysztof Maciak. Naszemu pomocnikowi spadła pod nogi kozłująca piłka, z którą mógł zrobić wszystko. Zdecydował się jednak niepotrzebnie na trudny technicznie strzał z półwoleja, który poszybował wysoko nad bramką.
Po wznowieniu gry wydawało się, że kolejne bramki są tylko kwestią czasu, jednak nic bardziej mylnego. Po 50 sekundach drugiej połowy gracz rywala przymierzył z dystansu i nie dał szans Laskowskiemu. Ta bramka ustawiła drugą połowę, po jej stracie z ekipy gości całkowicie uszło powietrze. Siedem minut później gospodarze egzekwowali rzut wolny z 18 metrów. Piłka najpierw trafiła w poprzeczkę, a po chwili spadła pod nogi niepilnowanego rywala, który z bliska wpakował piłkę do bramki. Ostatni cios KS wyprowadził w kończącej mecz akcji. Po kontrze i zagraniu z lewej strony rezerwowy napastnik Teresina z kilku metrów dopełnił formalności. Wyszkowianie po przerwie nie stworzyli żadnego zagrożenia przed bramką przeciwnika.
 
KS Teresin-Bug 3:1 (0:1)
Bramka dla Bugu: Stańczyk 29.
Bug: Laskowski - Śleszyński (73. Kopiejewski), M. Maciak (k), Nogaj, Rosa - Modzelan (55. Penkul), K. Maciak, Witkowski, Łada (57. Wouters) - Kamiński (55. Wysocki), Stańczyk.
Wielka Polska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość