PIŁKA NOŻNA: Gimnazjum Poręba w finale CocaCola Cup

Sport

PIŁKA NOŻNA: Gimnazjum Poręba w finale CocaCola Cup

09.05.2016
autor: BU
Piłkarki z Publicznego Gimnazjum w Porębie zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego Turnieju Coca-Cola Cup 2016.
Piłkarki z Poręby zajęły pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacyjnej, zwyciężając z PG w Jadowie 1:0 i PG gminy Liw w Węgrowie 3:0. W półfinale drużyna z Poręby pokonała 2:0 ekipę PG Brok, a w finale PG Goworowo 1:0. Zawodniczki z Publicznego Gimnazjum w Porębie zwyciężyły w I rundzie eliminacyjnej turnieju Coca Cola Cup 2016, co dało im awans do etapu II.
26 kwietnia w drugiej rundzie turnieju po zwycięstwach nad drużynami Publicznego Gimnazjum w Woli Kiełpińskiej 2:0 (pow. legionowski), oraz PG w Pomiechówku 1:0 piłkarki zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego Turnieju Coca-Cola Cup. Nasze zawodniczki wyjadą na kolejny etap rozgrywek do Jeruzala (powiat miński) i zmierzą się tam z gospodarzami, drużyną z Trąbek (powiat garwoliński) oraz szczycącą się wieloma sukcesami na szczeblu krajowym Ząbkovią Ząbki (powiat wołomiński).
Skład zespołu: Adriana Wiśniewska (C), Zuzanna Zawadzka, Katarzyna Kulasińska, Natalia Stopka, Anita Rosińska, Aleksandra Knap, Maria Tomczak, Klaudia Rosińska, Urszula Prabucka, Dominika Modzelan. Opiekunem i trenerem drużyny jest Bogusław Ulanowski.
Żeńska drużyna piłki nożnej Publicznego Gimnazjum w Porębie Średniej w niedzielę 17 kwietnia zdobyła także trzecie miejsce w zawodach międzypowiatowych (byłe woj. ostrołęckie).
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Najczęściej komentowane

Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
manhattan