PIŁKA NOŻNA: Dramat w Myszyńcu

Sport

PIŁKA NOŻNA: Dramat w Myszyńcu

08.06.2017
autor: mjk
Miał być korzystny wynik i awans do A-klasy, skończyło się porażką 1:5 i drugim miejscem w tabeli. Nie tak sobie wyobrażali ostatni mecz sezonu piłkarze WKS Mystkówiec.
W ostatniej kolejce ostrołęckiej B-klasy piłkarze z gminy Somianka rozegrali najważniejszy mecz tego sezonu. Przewaga WKS wynosiła trzy punkty, wystarczyło więc nie przegrać w Myszyńcu.
Niestety, zawodnicy z Kurpii rozegrali dobry mecz. Po pierwszej połowie wynik był  jeszcze korzystny dla mystkowian (1:1, gol Adama Meliona), ale w drugich 45 minutach przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji. Miała na to wpływ na pewno sztuczna murawa boiska, na której znacznie lepiej czuli się miejscowi. Piłkarze z Myszyńca zdobyli cztery gole, nie tracąc żadnego.
Wynik 5:1 dla Bartnika Myszyniec powoduje, że WKS Mystkówiec kończy na drugim, niepremiowanym awansem, miejscu. Mimo to mystkowianom należą się słowa uznania za cały sezon.
Druga drużyna z naszego powiatu Wymakracz Długosiodło w ostatnim meczu wygrał 6:3 z FC 2013 Różan i zakończyła debiutancki sezon na dobrej, piątej pozycji.   
WKS Rząśnik, grający w A-klasie, nadal walczy o utrzymanie w tej lidze. Niestety, w ostatniej kolejce osłabieni kadrowo rząśniczanie przegrali dotkliwie z liderem Escolą Varsovia Warszawa 0:9.
Za tydzień WKS Rząśnik czeka także bardzo ciężki mecz, choć wyjazd należeć będzie do najkrótszych. 11 czerwca o godz. 18 rząśniczanie zagrają w Wyszkowie przeciwko rezerwom Bugu.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
manhattan
manhattan