PIŁKA NOŻNA: Czerwony mecz Mystkówca

Sport

PIŁKA NOŻNA: Czerwony mecz Mystkówca

17.05.2017
autor: mjk
Od 80. minuty meczu GKS Andrzejewo - WKS Mystkówiec sędzia miał pełne ręce roboty. Pokazał w tym czasie 5 czerwonych kartek, jedną żółtą i zapisał w notatniku dwa gole. Mystkowianie wygrali ważny mecz 6:3.
WKS Mystkówiec, który jest liderem ostrołęckiej B-klasy, w niedzielę grał ważne spotkanie z GKS Andrzejewo. Gospodarze w bieżących rozgrywkach przegrali u siebie tylko jeden mecz, tym trudniejsze zadanie czekało zawodników z Mystkówca.
Do przerwy obserwowaliśmy wyrównany mecz. Pierwsi gola zdobyli goście, po strzale Adama Meliona, ale kilkanaście minut póżniej gracze z Andrzejewa wyrównali. Na przerwę w lepszej sytuacji schodzili jednak gracze WKS, którzy przed gwizdkiem na koniec pierwszych 45 minut, po golu Kamila Jeża znów wyszli na prowadzenie.
W drugiej połowie do 80. minuty goście z Mystkówca zdobyli kolejne trzy gole (J. Kruza, M. Gołębiowski, A. Melion), na co andrzejewianie odpowiedzieli tylko jednym trafieniem.
Najciekawsze były jednak ostatnie fragmenty meczu. W 80. minucie Adam Rosiński otrzymał  drugą żółtą kartkę i w konsekwencji musiał opuścić plac gry. Chwilę później grający w osłabieniu piłkarze WKS zdobyli szóstego gola (M. Gołębiowski) i wtedy graczom z Andrzejewa puściły nerwy. Sędzia spotkania najpierw pokazał jedną czerwoną kartkę graczowi gospodarzy, a w doliczonym czasie gry... kolejne trzy. W międzyczasie padł jeszcze gol dla GKS i spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 6:3.
W innych meczach drużyn z naszego powiatu piłkarze A-klasowego WKS Rząśnik zremisowali 1:1 z Huraganem II Wołomin, a B-klasowy Wymakracz Długosiodło uległ zespołowi GUKS Krasnosielc 1:2.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star