Pierwsza Wigilia Sportowa (foto)

Sport

Pierwsza Wigilia Sportowa (foto)

16.12.2016
autor: mjk
Pierwszy raz w Wyszkowie odbyła się wspólna Wigilia sportowców naszego miasta. W czwartek w hali WOSiR spotkało się kilkaset osób związanych z różnymi dyscyplinami sportu.
Piłkarze i piłkarki, siatkarze, pływacy, futboliści amerykańscy, kolarze oraz przedstawiciele różnych sportów walki mogli w czwarttkowy wieczór pierwszy raz spotkać się na wspólnej Wigilii.
W imieniu klubów sportowych życzenia składali ze sceny ich prezesi: Dariusz Andrzejewski z Bugu Wyszków, Łukasz Góralewski z Catena Wyszków, Artur Lach z Gimnazjonu Apin, Kamilla Łubińska z UKS Jedynka, Robert Mieszało z UKS Loczki Wyszków, Małgorzata Karłowicz z UKS Polonez i Kamil Wykowski z Rhinos Wyszków. Wszyscy życzyli sportowcom przede wszystkim zdrowia, a także poprawy bazy sportowej w naszym mieście. W hali WOSiR nie było co prawda prezesa Campera, jednak wśród zebranych nie brakowało charakterystycznych żółtych koszulek młodych siatkarzy.
Do zebranych mówił także burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski. - Miasto które reprezentujecie, chce być waszym przyjacielem i kibicem, a nie tylko sponsorem. Oczywiście były także życzenia sukcesów sportowych w nadchodzącym roku.
Do zebranych z błogosławieństwem oraz życzeniami sukcesów sportowych zwrócił się także ks. Zdzisław Golan, który także zachęcił zebranych do modlitwy i wspólnego odśpiewania kolędy.
Potem nastąpiło dzielenie się opłatkiem oraz wspólny wigilijny posiłek. Była także okazja do wymiany doświadczeń między przedstawicielami klubów sportowych. Atrakcją, szczególnie  dla najmłodszych sportowców była możliwość zrobienia zdjęcia z Mikołajem oraz towarzyszącym mu bałwankiem i skrzatami.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Mrówka - styczeń - luty 2020