FUTSAL: Zagrają w finale MMP U-18 (foto)

21.12.2016
Dwie piłkarki Loczków Wyszków zagrają w finale mistrzostw Polski do lat 18 w futsalu.
Paulina Pokraśniewicz i Natalia Chimkowska, napastniczki Loczków, wypożyczone na sezon halowy do AZS UW Warszawa, w sobotę grały w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski U-18. Drużyna AZS wygrała turniej i dzięki temu nasze piłkarki zagrają 14-15 stycznia 2017 w Brodnicy w turnieju finałowym.
W pierwszym meczu AZS UW pokonał Pragę Warszawa 2:0, w drugim wygrał 1:0 z Golem Częstochowa i 5:0 z Vikingiem Aleksandrów Kujawski. W tym ostatnim meczu Paulina Pokraśniewicz zdobyła cztery gole.
Warto dodać, że trzecia zawodniczka Loczków - Karolina Pokraśniewicz nie zagrała w turnieju z powodu kontuzji, ale nadal ma szanse na występ w finałach.