FUTBOL AMERYKAŃSKI: Rhinos uratowani!

26.05.2019
Rhinos Wyszków wygrali w sobotni wieczór mecz o przyszłość klubu. W Łodzi pokonali Wilki 20:6.

Przed meczem prezes wyszkowskiego klubu mówił: "Jedziemy walczyć o utrzymanie , co będzie miało realny wpływ na przyszłość naszego klubu. Zawodnicy wiedzą o co gramy i jakie mogą skutki ew. porażki, dlatego zdecydowanie zostawią całe serce na boisku"
Rzeczywiście, od początku meczu widać było zaangażowanie obu stron. Jednak pierwsza kwarta nie przyniosła punktów dla żadnej ze stron. W drugiej zaczęli punktować wyszkowianie, najpierw po kopnięciu, a potem przyłożeniu i podwyższeniu nasi zawodniczy prowadzili 10:0. Jednak przed końcem pierwszej połowy gospodarze zdopbyli 6 punktów. W trzeciej kwarcie kolejny raz pokazali się z dobrej strony gracze Rhinos - punkty zdobył po indywidualnej akcji John Brown.
W ostatniej części spotkania NOsorożce zaliczyły jeszcze jedno trafienie za 3 punkty i dzięki temu zwyciężyły w Łodzi 20:6. Daje to naszej drużynie utrzymanie w LFA1.
W ostatnim meczu wyszkowianie zagrają w stolicy z Warsaw Mets.
Ciekawostką jest fakt, że transmisję meczu komentował (po angielsku) były trener Wilków - Craig Parkinson.

Wilki Łodzkie - Rhinos Wyszków 6:20 (0:0; 6:10; 0:7; 0:3)