FUTBOL AMERYKAŃSKI: Porażka na początek (foto)

23.03.2019
W pierwszym meczu sezonu 2019 ligi LFA Rhinos Wyszków ulegli na swoim boisku zespołowi Wenglorz AZS Olsztyn Lakers.

Wyszkowianie zagrali dwie różne połowy. W pierwszej goście z Olsztyna dominowali i na przerwę schodzili z przewagą 11 punktów (24:13). W trzeciej kwarcie obie drużyny zdobyły po jednym przyłożeniu, ale ostatnia faza meczu należała do Rhinos, którzy czwartą kwartę wygrali 15:7. Niestety, to nie wystarczyło do zwycięstwa w całym meczu.

Rhinos Wyszków - Olsztyn Lakers 35:38 (7:14; 6:10; 7:7; 15:7)
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku