Rozkład jazdy komunikacji miejskiej
LINIA NR 1 (PKS/PKP - Leszczydół Nowiny - Natalin - PKS/PKP)
LINIA NR 2 (PKS/PKP - ul. Świętojańska - Aleja Wolności - Drogoszewo - Deskurów)
LINIA NR 3 (PKS/PKP - Świętojańska - Sikorskiego - KEN (szpital) - Sowińskiego - PKS/PKP)
LINIA NR 4 (PKS/PKP - Pułtuska (cmentarz) - L.Stary - L.Podwielątki - Łosinno - Olszanka - PKS/PKP)
LINIA NR 5 (PKS/PKP - Pułtuska (cmentarz) - Olszanka - KEN (szpital) - PKS/PKP)
LINIA NR 6 (PKS/PKP - Skuszew - Kamieńczyk - Świniotop - Loretto - PKS/PKP)
Najnowsze informacje
- SZACHY: Zaczęli od rekordu frekwencji
- PIŁKA NOŻNA: Cios za cios z wiceliderkami
- PIŁKA NOŻNA: Trudna przeprawa z Polonią
- Słoneczna rowerowa majówka (FOTO)
- Joanna Bala kandyduje do Parlamentu Europejskiego
- SOMIANKA: Szkoła Podstawowa w Kręgach ma nowe boisko wielofunkcyjne (FOTO)
- Farsa - więcej niż teatr (FOTO)
- DŁUGOSIODŁO: Kalendarz wydarzeń na 2024 rok
- Śmiertelny wypadek pod Długosiodłem
- Justyna Garbarczyk na liście Lewicy do europarlamentu