Rozkład jazdy komunikacji miejskiej
LINIA NR 1 (PKS/PKP - Leszczydół Nowiny - Natalin - PKS/PKP)
LINIA NR 2 (PKS/PKP - ul. Świętojańska - Aleja Wolności - Drogoszewo - Deskurów)
LINIA NR 3 (PKS/PKP - Świętojańska - Sikorskiego - KEN (szpital) - Sowińskiego - PKS/PKP)
LINIA NR 4 (PKS/PKP - Pułtuska (cmentarz) - L.Stary - L.Podwielątki - Łosinno - Olszanka - PKS/PKP)
LINIA NR 5 (PKS/PKP - Pułtuska (cmentarz) - Olszanka - KEN (szpital) - PKS/PKP)
LINIA NR 6 (PKS/PKP - Skuszew - Kamieńczyk - Świniotop - Loretto - PKS/PKP)
Pobierz gazetkę promocyjną
Oferta ważna w dniach:24 - 27 kwietnia 2024 r.
Najnowsze informacje
- Dzień po dniu kolizje na skrzyżowaniu Towarowej i Graficznej (FOTO)
- PIŁKA NOŻNA: Wymakracz w kwietniu zagra jeszcze dwa razy
- Jak sprawdzić, czy to ostatnia miesiączka? Poznaj pierwsze objawy menopauzy
- Echa wyborów: sprawcy ustaleni
- Konkurs fotograficzny „W głębi pradawnej Puszczy Białej”
- Tym razem w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku i dworek w Milusinie (FOTO)
- Na ludowo w Przedszkolu nr 1 (FOTO)
- Nie zatrzymał się przed znakiem STOP (FOTO)
- Jaki wybrać płyn do mycia szyb?
- BRAŃSZCZYK: Ekozwroty dla OSP Trzcianka