ZAPROSZENIE: Weekendowe wędkowanie

Powiat

ZAPROSZENIE: Weekendowe wędkowanie

27.07.2016
autor: Ewa Elward
W najbliższą sobotę i niedzielę w Brańszczyku odbędą się zawody wędkarskie. Swój udział można zgłaszać do czwartku w sklepach wędkarskich.
Organizatorami XI Zawodów w wędkarstwie spławikowo-gruntowym o Puchar Wójta Gminy Brańszczyk jest wójt gminy oraz Zarząd Koła PZW Nr 88 Wyszków. Zawody odbędą się w dniach 30-31 lipca w formule otwartej drużyn dwuosobowych. Zawodnicy do lat 18 muszą być pod opieką prawnego opiekuna. Do wygrania są puchary i cenne nagrody. Zainteresowani mogą zapisywać się w sklepach wędkarskich, liczba miejsc jest ograniczona. Zmagania potrwają w jednej 18-godzinnej turze, zgodnie z zasadami organizacji Wędkarskiego Sportu Kwalifikowanego. Każdy uczestnik musi posiadać kartę wędkarską z opłaconymi składkami PZW. Z ryb zaliczanych do punktacji wyłącza się ukleje.
Zapisani powinni potwierdzić swoje uczestnictwo do soboty 30 lipca do godz. 15.15, do godz. 16 planuje się odprawę techniczną i losowanie stanowisk. Zawody potrwają od godz. 16 w sobotę do godz. 10 w niedzielę. Ważenie ryb odbędzie się w sobotę (od godz. 20.30) i niedzielę (od godz. 10). Organizatorzy zapewniają kolację i śniadanie. Za zajęcie pierwszych trzech miejsc będą przyznane puchary i nagrody rzeczowe, poza tym przewidziane są nagrody niespodzianki.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość