ZABRODZIE: Pożegnanie ze szkołą

Powiat

ZABRODZIE: Pożegnanie ze szkołą

30.06.2017
autor: EB
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zabrodziu pożegnano nauczycieli odchodzących na emeryturę. Wójt wręczył pani dyrektor nominację na pełnienie tej funkcji przez kolejne lata. Wyróżniający się uczniowie ortrzymali dyplomy i nagrody.
Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego obecnych przywitała  dyrektor Alina Gotowiec. Wzruszające było pożegnanie s. Noemi Małgorzaty Frach, która odchodzi z pracy oraz nauczycieli przechodzących na emeryturę: Wandy Bartosiewicz, Bogumiły Sternik, Jolanty Kuchty, Bogusławy Wielgolaskiej i Kazimiery Wójcik.
Ważnym momentem było wręczenie przez wójta Tadeusza Michalika nominacji dla pani dyrektor na pełnienie tej funkcji przez kolejne lata. Wójt przekazał również dyplom i puchar dla szkoły za zajęcia I miejsca w Gminnych Igrzyskach Sportowych. 
Dyrektor i wychowawcy wręczyli uczniom nagrody i dyplomy za osiągnięcia w różnych dziedzinach. 
Klasy szóste, pod kierunkiem Małgorzaty Antczak, zaprezentowały część artystyczną. Z przymrużeniem oka przedstawiły, co czeka uczniów w nowym roku szkolnym. Wystąpili też młodsi uczniowie. Natalia Wielgolaska przypomniała jubileuszową piosenkę szkoły „Mamma mija 80 lat”, a Olaf Powierża zaśpiewał „Wakacje”. 
Uroczystość prowadzili uczniowie Martyna Urbaniak oraz Daniel Banasiak.
Zaproszenie na mszę1
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom