ZABRODZIE: Charytatywny Turniej Szóstek Piłkarskich

Powiat

ZABRODZIE: Charytatywny Turniej Szóstek Piłkarskich

13.10.2020
autor: Organizatorzy
4.708,67 zł zebrano podczas Charytatywnego Turnieju Szóstek Piłkarskich, który odbył się w niedzielę 11 października na zabrodzkim orliku. Pieniądze zbierano na rehabilitację Agnieszki Paź, 42-letniej mieszkanki Gminy Zabrodzie, która przeszła ciężki zawał i śpiączkę.
 
Organizatorem turnieju był Wójt Gminy Zabrodzie przy współpracy z rodziną Agnieszki Paź. Zaangażowało się bardzo dużo osób, w szczególności piłkarzy. Zgłosiło się 8 drużyn z okolicznych miejscowości: Szczepanek, FC Kozły, Supa Strikas, Wabar, Zabrodziaczek, Wygrani Niegów, Puchate Wilki i FC Wuchan. Piłkarze mieli zapewnione środki dezynfekcyjne, gorące posiłki, opiekę sędziowską i medyczną.
Drużyny zostały rozlosowane do pierwszych spotkań, które odbyły się w godzinach 11:00 - 13:30. Do kolejnego etapu zakwalifikowano 4 drużyny. Te grały zacięcie do godziny 16:00. Wygrał (zdecydowanie i w bardzo dobrym stylu) ZABRODZIACZEK. Kolejne miejsca zajęli: WABAR, PUCHATE WILKI, FC KOZŁY.
Dyplomy uczestnikom i puchary zwycięzcom wręczył wójt Krzysztof Jezierski. Podziękował za liczne przybycie, mimo trudnych czasów i zwiększonych obostrzeń.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość