SOMIANKA: Sobota dla kobiet (foto)

Powiat

SOMIANKA: Sobota dla kobiet (foto)

20.03.2019
autor: Marzena Kuchta, opr. red.
Już po raz szósty przy kawie i słodkościach zorganizowano gminne spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Odbyło się 16 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance, a jego gwiazdą była skrzypaczka, kobieta – wulkan  Magdalena Szymańska.  
 
„Piękno kobiety nie zależy od jej ubrań, figury ani fryzury. Piękno kobiety znajduje się w jej oczach – to drzwi do jej serca” – przywitała panie i dziewczęta, które skorzystały z zaproszenia dyrektor GOK Marzena Kuchta. 
Na dobry początek konsultantki firmy Mary Kay zdradziły, jak dbać o piękno ciała. Z prezentacji, którą przygotowały, a także z ich wskazówek dotyczących prawidłowej pielęgnacji skóry pod makijaż, pielęgnacji dłoni, doboru koloru podkładu, pudru, różu, pomadki i błyszczyka mogła skorzystać każda z pań. Ponadto mogły też znaleźć i kupić coś dla siebie lub bliskiej osoby.
Artystycznym punktem spotkania był występ kobiety – wulkanu, skrzypaczki Magdaleny Szymańskiej, która stworzyła widowiskowe show, grając na skrzypcach klasycznych i elektrycznych. Swoją muzyką i występem przełamała schematy postrzegania skrzypiec jako instrumentu klasycznego. Energia, jaka biła od artystki, sprawiła, że przeżywane emocje były silniejsze i trwalsze. Jej występ zachwycił i na pewno nie będzie to ostatnie z nią spotkanie! 
Każda z pań została obdarowana upominkiem i miłym słowem przez pana wójta Andrzeja Żołyńskiego. Na koniec odbyło się losowanie prezentów od firmy Mary Kay wśród pań, które brały udział w spotkaniu. 
Frekwencja przekroczyła nasze oczekiwania :).
Jeszcze raz dziękujemy za mile spędzone sobotnie popołudnie.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
BRAŃSZCZYK: Dwunaste familijne pożegnanie lata (foto)

BRAŃSZCZYK: Dwunaste familijne pożegnanie lata (foto)

Mieszkańcy DPS w Brańszczyku oraz ich rodziny i zaprzyjaźnione DPS-y  uczestniczyli 14 września w dwunastym już „Familijnym Pożegnaniu Lata”. Na ich ubraniach można było dostrzec różne motywy kwiatowe. Nie bez przyczyny – mieszkańcy, którzy w tym roku odwiedzili ogród botaniczny, są już teraz pewni: - U nas jest piękniej. Nawet nasza trawa jest bardziej zielona. Nie mówiąc o kwiatach. 
zobacz więcej
SOMIANKA: Gwiazdkowy tenis stołowy (foto)

SOMIANKA: Gwiazdkowy tenis stołowy (foto)

W Szkole Podstawowej im. gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego w Woli Mystkowskiej 2 grudnia odbył się Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany z inicjatywy Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Nasza Gmina Somianka”. Rywalizowali tenisiści w wieku od 8 do 55 lat. Była to doskonała okazja do integracji mieszkańców gminy i jej promocji.
zobacz więcej
DŁUGOSIODŁO: Za wyjątkową odwagę (foto)

DŁUGOSIODŁO: Za wyjątkową odwagę (foto)

„Za wyjątkową odwagę i zasługującą na najwyższe uznanie postawę obywatelską” podziękowania od władz gminy otrzymał Radosław Pawłowski. Mężczyzna ruszył na pomoc sąsiadowi, którego stratował byk.
zobacz więcej
SOMIANKA: Tylko dla pań?

SOMIANKA: Tylko dla pań?

Z okazji Dnia Kobiet GOK w Somiance zaprosił 10 marca mieszkanki gminy na spotkanie. Miały okazję, by dobrać najlepsze dla siebie kosmetyki firmy Avon oraz spotkać się z Małgorzatą Rogalą i jej twórczością. Pisarka debiutowała w 2012 r., ale ma już na swoim koncie kilka książek, które zyskały popularność. 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku