SOMIANKA: Jak pięknieje nasza szkoła (foto)

Powiat

SOMIANKA: Jak pięknieje nasza szkoła (foto)

22.05.2020
autor: Elżbieta Borzymek
W Szkole Podstawowej w Woli Mystkowskiej trwa remont elewacji i naprawa opaski gzymsu wokół budynku. Prace wykonuje wybrana w przetargu, z ofertą 184.411 zł, firma MAR-BUD Mariusza Błaszczyka z Gródka Rządowego. 
 
W przetargu nieograniczonym oferty złożyło 9 firm: najniższa opiewała na 181.000 zł, najwyższa na 289.951 zł. 7 ofert odrzucono, wybrano najkorzystniejszą. 
„Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice i Nauczyciele” – napisała na facebooku szkoły dyr.  Monika Kluczek. – „Pragnę podzielić się z Wami bardzo radosną nowiną. W Szkole Podstawowej w Woli Mystkowskiej obecnie odbywa się gruntowny remont: wykonanie elewacji i naprawa opaski gzymsu wokół budynku. Na bieżąco będziemy relacjonować przebieg prac, abyście, Moi Drodzy, i Wy mogli cieszyć się i obserwować, jak pięknieje nam nasza szkoła”
Zakres prowadzonych w budynku szkoły robót obejmuje: m.in. wykonanie izolacji wodoszczelnej na ścianach fundamentowych wraz z docieple-niem, skucie odparzonego tynku w całości, docieplenie ścian zewnętrznych. 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
SOMIANKA: Trwa budowa drogi powiatowej (foto)

SOMIANKA: Trwa budowa drogi powiatowej (foto)

Trwają prace związane z realizacją zadania inwestycyjnego „Budową drogi powiatowej nr 4414W na odcinku Wyszków – Rybno – Somianka – etap III – Poprawa bezpieczeństwa komunikacyjnego”. Inwestorem jest Powiat Wyszkowski, wykonawcą, wybranym w przetargu, firma Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyka z Kacic. Rozbudowywany jest odcinek tej drogi długości 2,327 km. Termin zakończenia inwestycji zaplanowany jest na 18 października 2019 roku.
zobacz więcej
DŁUGOSIODŁO: Recytatorski mityng w przedszkolu (foto)

DŁUGOSIODŁO: Recytatorski mityng w przedszkolu (foto)

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka od najmłodszych lat odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając, nasze przedszkole uczestniczy w ogólnopolskim programie „Czytające przedszkola” i realizuje przedszkolny projekt edukacyjny „Mały czytelnik”, którego koordynatorami są panie Elżbieta Wrzesińska i Grażyna Gałązka.
zobacz więcej
SOMIANKA: Czekamy na to pielgrzymowanie (foto)

SOMIANKA: Czekamy na to pielgrzymowanie (foto)

VI Popowska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę wyruszyła w niedzielę 5 sierpnia po porannej Mszy św., jej uczestnicy Matce Bożej Częstochowskiej pokłonili się w czwartek 9 sierpnia. 
zobacz więcej
DŁUGOSIODŁO: Koncert najpiękniejszych kolęd

DŁUGOSIODŁO: Koncert najpiękniejszych kolęd

Koncert Najpiękniejszych Polskich Kolęd i Pastorałek odbędzie się w kościele parafialnym pw. św. Rocha w Długosiodle w niedzielę 14 stycznia o godz. 17.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom