SOMIANKA: Gminę będą reprezentować dziewczęta (foto)

Powiat

SOMIANKA: Gminę będą reprezentować dziewczęta (foto)

18.02.2020
autor: Organizatorzy
Gminny etap 43. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbył się 7 lutego w Szkole Podstawowej w Somiance. Największą wiedzą wykazały się dziewczęta i to one będą reprezentować gminę w konkursie powiatowym. 
 
Celem konkursu jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych i zasad postępowania na wypadek pożaru. 
W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą z zakresu pożarnictwa, ale tylko niektórzy będą reprezentowali Gminę Somianka w powiecie:
 
klasy I – VI: 1 miejsce – Maja Staniszewska, SP Ulasek, II – Maja Bryczyńska, SP Somianka, III – Amelia Sakowska, SP Ulasek 
 
klasy VII – VIII: I miejsce – Julia Kowalska, SP Ulasek, II – Alicja Pachulska, SP Somianka, III – Roksana Łyczkowska, SP Ulasek 
 
Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek, a zwycięzcy – nagrody ufundowane przez wójta Andrzeja Żołyńskiego. 
Trzymamy kciuki za nasze dziewczęta w dalszej rywalizacji!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w przedsięwzięciu. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do rywalizacji w przyszłym roku.
Organizatorem gminnego etapu 43. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej był Urząd Gminy Somianka.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom