RZĄŚNIK: Wesołe lato z Miłym Panem (foto)

Powiat

RZĄŚNIK: Wesołe lato z Miłym Panem (foto)

05.08.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
Mnóstwo osób skorzystało z zaproszenia gminy Rząśnik na festyn Wesołe Lato z Disco Polo w niedzielę 4 sierpnia. Przyciągnęły nie tylko zespoły, zwłaszcza MiłyPan, ale też piękna pogoda.
 
Od popołudnia dzieci i dorośli chętnie korzystali z licznych stoisk gastronomicznych i handlowych oraz wesołego miasteczka. Najmłodszym wiele frajdy sprawiły kosmiczne animacje, gry i konkursy prowadzone na scenie i wokół niej.
Od godz. 19 przed sceną zaczęło robić się coraz tłoczniej, bo rozpoczęła się koncertowa część festynu. Publiczność najpierw rozgrzał Gesek, który zachęcał, by nie tylko żyć, ale i bawić się z całych sił. Dziewczyny nie kryły zachwytu muzykami z zespołu „Eratox”, którzy w poszukiwaniu miłości zwiedzili cały świat. „Słodko słodka” śpiewały razem z zespołem „Soleo”. Odważniejsze dziewczyny chętnie skorzystały z zaproszenia na scenę.
Gdy na scenę wyszedł MiłyPan, fani muzyki disco wypełniali już całą targowicę w Rząśniku. Jak bez problemu podbił YouTube, tak z łatwością zaskarbił sobie sympatię uczestników festynu. Głośno domagali się, by zaśpiewał swoje największe przeboje, czyli „Małolatki”, „Królowa” i „Wakacje”. A te już na półmetku. Organizatorzy życzyli, by minęły w równie radosnych nastrojach, jak te, które panowały na niedzielnej imprezie. Nie tylko małolatkom…
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom