RZĄŚNIK: Martin and Joyce in Rząśnik (foto)

Powiat

RZĄŚNIK: Martin and Joyce in Rząśnik (foto)

31.05.2016
autor: Justyna Borek
W dniach 8 – 13 maja 2016 r. gościliśmy w naszej szkole dwoje studentów wolontariuszy -Joyce Ho z Hongkongu oraz Martina Indrawata z Singapuru. 
Studenci przebywają w Polsce w ramach projektu realizowanego przez Studencką Organizację Edukacyjną AIESEC Polska, reprezentowaną przez Komitet Lokalny Warszawa SGH. W ciągu tygodnia spędzonego w Rząśniku mieli możliwość poznania naszego środowiska, życia szkolnego, zwyczajów. Każdego dnia prowadzili zajęcia 
z uczniami szkoły podstawowej i gimnazjum, w czasie których prezentowali swoje kraje, wyświetlali filmy i zdjęcia, opowiadali o swoim codziennym życiu, szkole, kulturze. 
Oprócz możliwości doskonalenia języka angielskiego, nasi uczniowie mogli nauczyć się jedzenia pałeczkami, poznać niektóre azjatyckie potrawy oraz kilka podstawowych słów i zwrotów w języku chińskim. 
Popołudnia spędzane na wycieczkach po najbliższej okolicy oraz wspólnych rozgrywkach były okazją do zawiązania się przyjaźni nauczycieli i uczniów naszej szkoły z gośćmi. Martin i Joyce byli pod wrażeniem polskiej gościnności. Podziwiali piękno naszej okolicy oraz pobliskich miast. Chętnie angażowali się w organizowane przedsięwzięcia i dzielili swoimi doświadczeniami.
Tydzień spędzony z naszymi gośćmi był czasem wyjątkowym, pełnym niesamowitych wrażeń i przeżyć, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Z żalem żegnaliśmy nowych przyjaciół.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane