RZĄŚNIK: Konsultacje społeczne

Powiat

RZĄŚNIK: Konsultacje społeczne

24.11.2016
autor: Elżbieta Borzymek
Projekt Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Rząśnik na lata 2017 - 2020 z uwzględnieniem perspektyw na lata 2021 - 2024 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko Projektu Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Rząśnik na lata 2017 – 2020 z perspektywą do 2024 roku został skierowany do konsultacji społecznych, które potrwają do 6 grudnia. 
Dokument dostępny jest w formie elektronicznej na stronie BIP gminy (ww.rzasnik.pl) oraz w postaci papierowej w Zakładzie Gospodarki Komunalnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Zainteresowane jednostki administracji rządowej i samorządowej, instytucje, organizacje oraz osoby fizyczne mogą przedstawiać opinie, stanowiska i propozycje dotyczące projektu programu ochrony środowiska w formie pisemnej lub elektronicznej (formularz składanych propozycji do pobrania na stronie internetowej) na adres:
Zakład Gospodarki Komunalnej ul. Jesionowa 3, 07-205 Rząśnik 
Czas trwania konsultacji społecznych: od 14 listopada do 6 grudnia. Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest wójt Gminy.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
DŁUGOSIODŁO: Dziękujemy naszym Bohaterom (foto)

DŁUGOSIODŁO: Dziękujemy naszym Bohaterom (foto)

Szkola Podstawowa im. hm. ppor. AK „Zośki” w Sieczychach, wraz z dyrektor Ewą Kosikowską, 4 listopada miała zaszczyt gościć w swoich progach p. Lidię Markiewcz-Ziental, sanitariuszkę Armii Krajowej. Była to dla wszystkich żywa lekcja historii. Pani Lidia ps. ”Lidka” opowiedziała nam o czasach walki o wolność naszej Ojczyzny. Była świadkiem walk, męczeństwa narodu polskiego, jest dla nas wzorem do naśladowania prawdziwego umiłowania naszego kraju.
zobacz więcej
DŁUGOSIODŁO: Olbrzymi wysiłek finansowy

DŁUGOSIODŁO: Olbrzymi wysiłek finansowy

Jednogłośnie rada gminy przyjęła budżet na 2018 r. Plany są bardzo ambitne, a gminę czekają duże i kosztowne inwestycje. Rekordowy plan inwestycyjny opiewa na 19 mln 500 tys. zł! - To olbrzymi wysiłek finansowych – podkreśla wójt Stanisław Jastrzębski.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Świetlica, która ma integrować (foto)

RZĄŚNIK: Świetlica, która ma integrować (foto)

Piknikiem rodzinnym „Wesołe Lato” zainaugurowała w niedzielę 31 lipca swoje istnienie świetlica wiejska w Wielątkach Nowych. Zaadaptowane  w budynku byłej szkoły pomieszczenia i odnowione przez gminę poświęcił ks. proboszcz Tadeusz Suchta. – Mieszkańcom tej świetlicy gratuluję – zwrócił się do obecnych. – Taka świetlica potrzebna jest w każdej wsi. – Myślę, że ta świetlica powinna wszystkich zjednoczyć, połączyć – dodał wójt Paweł Kołodziejski. 
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: Wigilia w rodzinie samorządowej (foto)

BRAŃSZCZYK: Wigilia w rodzinie samorządowej (foto)

- Spotykamy się na samorządowej, rodzinnej wigilii, żeby złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia, przełamać się opłatkiem – powitał licznie zebranych 19 grudnia w remizie mieszkańców, samorządowców i urzędników przewodniczący rady gminy Sławomir Gałązka. 
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom