RZĄŚNIK: Ferie w bibliotece (foto)

Powiat

RZĄŚNIK: Ferie w bibliotece (foto)

12.02.2019
autor: Organizatorzy
W czasie ferii zimowych Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśniku kolejny rok z rzędu zorganizowała zajęcia dla dzieci. Rysowaliśmy, malowaliśmy farbami, graliśmy w gry planszowe. Wspólnymi siłami stworzyliśmy kolorowe maski karnawałowe i kartki walentynkowe – dla tych, których kochamy. 
 
Dzieci miały okazję stworzyć własne tęczowe słoiki, pompony z wełny, bransoletki i gniotki, zabierając je do domu na pamiątkę wspólnie spędzonego czasu. 
Niezwykłą frajdą okazało się robienie nietypowych kanapek i sałatki owocowej, które zjedliśmy we wspólnym gronie. 
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas, mając przy tym nadzieję, że spotkamy się również w przyszłym roku. 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
ZABRODZIE: Spotkanie wigilijne (foto)

ZABRODZIE: Spotkanie wigilijne (foto)

W Gminnym Ośrodku Kultury 17 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne, na które mieszkańców zaprosili wójt, Towarzystwo Teatralne „Kurtyna” i Koło Gospodyń Wiejskich w Zabrodziu. 
zobacz więcej
SOMIANKA: Modlitwa i prezentacja talentów (foto)

SOMIANKA: Modlitwa i prezentacja talentów (foto)

Gminę w finale powiatowym Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Wyszkowie będą reprezentować uczniowie szkół w Somiance i Jackowie Górnym. Wyśpiewali pierwsze miejsca podczas konkursu, który odbył się 13 stycznia w szkole w Jackowie Górnym.  – My pielęgnujemy ten piękny zwyczaj już 20. raz. To przepiękna forma modlitwy i prezentacji talentów dzieci i młodzieży – zauważyła dyrektor szkoły.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Zaprezentowaliście się fantastycznie (foto)

RZĄŚNIK: Zaprezentowaliście się fantastycznie (foto)

- Witam wszystkich, którzy przyjęli zaproszenie na wspólne kolędowanie w trakcie XX Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Rząśniku – zwróciła się do obecnych Katarzyna Abramczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej w Rząśniku, gdzie 11 stycznia odbywał się gminny finał. – Było dużo radości, było też dużo pogłębionej refleksji. Były wzruszenia, łzy w oczach. Za to wszystko wam dziękujemy – zwróciła się do wykonawców jedna z jurorek. Gminę Rząśnik w Wyszkowie będą reprezentować  uczniowie szkół w Rząśniku, Starym Lubielu i Porządziu. 
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: Jubileusz 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzciance

BRAŃSZCZYK: Jubileusz 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzciance

Służba na straży ludzkiego życia wymaga ogromnej odwagi. To nie tylko piękny mundur i sztandar u boku, ale przede wszystkim zaufanie, jakim obdarzamy Was podczas wielu losowych tragedii. Matki bądźcie dumne, że macie takich synów. Żony bądźcie dumne, że macie takich mężów. Serca nasze są pełne trwogi, gdy wyruszacie na akcję i radują się, kiedy wracacie. To właśnie my czekamy na Was, pełne obaw, kiedy wrócicie i czy Wam nic się nie stało. Kochamy Was bardzo!” Henryka Rowińska w imieniu matek i żon strażaków.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku