RZĄŚNIK: Dzieci świętowały z rodzicami (foto)

Powiat

RZĄŚNIK: Dzieci świętowały z rodzicami (foto)

01.06.2016
autor: Elżbieta Borzymek
W pikniku z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w niedzielę 29 maja przed budynkiem Urzędu Gminy w Rząśniku, aktywnie uczestniczyły nie tylko dzieci, ale także ich najbliżsi. Na pochwałę szczególnie zasłużyły świetnie bawiące się ze swoimi pociechami mamy.  
Aktorzy z Agencji Artystycznej PRO ARTE   z Wołomina, realizujący program „Lady Klaun”, prowadzili gry, zabawy i konkursy z nagrodami rzeczowymi i słodyczami, które bardzo podobały się dzieciom. Chętnie i licznie w nich uczestniczyły, także ze swoimi rodzicami, zwłaszcza mamami. Okazało się, że to wcale nie takie proste trafić dziecięcym kaloszem do środka koła, skakać różnymi sposobami na skakance czy tak podbijać zośkę, by jak najpóźniej upadła na ziemię (rekordy – 17 i 22 podbicia). 
Wszystkich zachwycił występ taneczny maluchów z przedszkola „Bambino”. Były rozbrajające w polce kłaniance, a ich popisowy ,,Taniec pszczółki Mai” tak się spodobał, że zatańczyli go wszyscy – w rodzinnym kręgu. 
Pokaz akrobacji rowerowych  w wykonaniu  Piotra Bielaka, który należy do czołowych zawodników w Polsce w tej kategorii, przyciągnął uwagę nie tylko małych i dużych panów. Dobrze się złożyło, że zaraz po nim, po tych emocjonujących chwilach, policjanci z Posterunek Policji w Somiance sprowadzili miłośników ekstremalnych sportów na ziemię. Przeprowadzili pogadankę o bezpieczeństwie  w ruchu drogowym. Dzieciaki miały też  możliwość obejrzenia samochodu policyjnego  w środku i zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć. Wszyscy zostali poczęstowani  cukierkami. 
Nikogo też nie pominięto przy rozdawaniu płyty  promującej gminę, którą została wydana w ramach projektu „Natura znów się o(d)płaca”. 
Imprezie sprzyjała piękna, słoneczna pogoda. Panowała miła, rodzinna atmosfera.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star
fotobudka star