RZĄŚNIK: Będzie kontrolował naprawę sieci szerokopasmowej

Powiat

RZĄŚNIK: Będzie kontrolował naprawę sieci szerokopasmowej

30.01.2018
autor: opr. EB
Wójt 17 stycznia powołał zespół ds. kontroli prac w zakresie wykonania planu naprawczego sieci szerokopasmowej Gminy Rząśnik.  
 
W skład zespołu wchodzą pracownicy Urzędu Gminy i podmiot zewnętrzny sprawujący funkcję ekspercką i techniczną: wójt Paweł Kołodziejski, inspektor ds. informatyki informatyzacji i prowadzenia BIP Adam Koczkodon, Arkadiusz Bloch – GRUPA ABLOTECH S.C z Wyszkowa. 
Do obowiązków zespołu należy bieżący nadzór nad pracami wykonywanymi przez Gwaranta sieci tj. ASSECO S.A. lub podmioty przez niego powołane w zakresie naprawy sieci zgodnie z wymogami instytucji Centrum Projektów Polska Cyfrowa i Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla projektu „Stop wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik”.
Do zakresu prac zespołu należy: kontrola wykonywanych czynności przez podmioty zewnętrzne, prowadzenie dokumentacji przekazania/ zdania / otrzymania sprzętu teleinformatycznego i radiowego, kontrola wejść i wyjść do głównych punktów dystrybucji i punktów pośrednich sieci w obecności członka zespołu, monitoring poczynań wykonawców od strony ingerencji w systemy i część radiową, sporządzanie dokumentacji, w tym prowadzenie na bieżąco dziennika napraw sieci.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Powiatowo - Gminne Dożynki w Rząśniku (foto)

Powiatowo - Gminne Dożynki w Rząśniku (foto)

Powiatowo-gminne dożynki w tym roku odbyły się w Rząśniku, w niedzielę 28 sierpnia. – Od starostów dożynkowych otrzymaliśmy bochen chleba wypieczony z ziarna, które dojrzewało na tej ziemi, jako wynik współdziałania Stwórcy i rolnika – podkreślił starosta wyszkowski. – Mieszkańcom wsi dziękuję i kieruję słowa uznania i szacunek za wasz trud, za wieńce dożynkowe.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Spotkanie z pisarką (zaproszenie)

RZĄŚNIK: Spotkanie z pisarką (zaproszenie)

Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrowie zaprasza na kolejne spotkanie autorskie. Tym razem, wpiątek 27 września o 19.00 w szkole w Dąbrowie, gościć będzie pisarkę Monikę A. Oleksę.
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: Przegląd wszedł w dorosłość (foto)

BRAŃSZCZYK: Przegląd wszedł w dorosłość (foto)

Szesnaście kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych wykonano podczas XVIII Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, który w niedzielę 22 stycznia odbył się w remizie OSP w Brańszczyku. W finale powiatowym gminę reprezentować będą uczniowie szkół podstawowych w Knurowcu i Brańszczyku oraz gimnazjum w Brańszczyku.
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: Biały marsz w Porębie (foto)

BRAŃSZCZYK: Biały marsz w Porębie (foto)

W parafii Poręba w rocznicę śmierci św. Jana Pawła II organizowane są białe marsze. Polegają na tym, że mieszkańcy kilku wiosek, ze śpiewem i modlitwą, wędrują do kościoła na Apel Jasnogórski, na którym razem z Maryją dziękują za dar Papieża Polaka. Wydawało się, że w tym roku frekwencja będzie słabsza, bo 2 kwietnia wypadł w Poniedziałek Wielkanocny, ale było tak jak co roku. Mieszkańcy Przyjm i Dudowizny nie zawiedli. 
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku