DŁUGOSIODŁO: W świecie filmu i niesamowitych świateł (foto)

Powiat

DŁUGOSIODŁO: W świecie filmu i niesamowitych świateł (foto)

26.02.2017
autor: Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji
Kolejny wyjazd dzieciaków w czasie ferii można zliczyć do udanych. 46–osobowa grupa odwiedziła Multikino i obejrzała zachwycający Królewski Ogród Światła.
Część wybrała animowany hit „LEGO® BATMAN”. Mali widzowie poznali losy złożonego z klocków LEGO Mrocznego Rycerza z Gotham, broniącego swoje miasto przed zakusami nikczemnego Jokera. Pozostali obejrzeli animowaną komedię musical „Sing”, opowiadającą o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie, z czego powoli zaczyna zdawać sobie sprawę nawet sam Buster, główny bohater.
Po zapadnięciu zmroku przyszedł czas na zwiedzanie Królewskiego Ogrodu Światła przy pałacu w Wilanowie. Dzieciaki były zafascynowane tysiącem kolorowych diod ułożonych w finezyjne kształty. W Magicznym Ogrodzie Króla, w którym ułożone ze świateł barokowe rośliny są większe od ludzi, i Ogrodzie Wyobraźni czekały niezwykłe pokazy łączące światło z muzyką klasyczną. Poszczególne części ekspozycji rozświetlały się w rytm „Walca kwiatów” z „Dziadka do orzechów” Piotra Czajkowskiego, „Masquerade Waltz” Arama Chaczaturiana oraz „Poranka” Edwarda Griega, tworząc niesamowity spektakl.
Tuż przy pałacu, na Złotym Dziedzińcu maluchy mogły wsiąść do zaprzężonej w sześć koni królewskiej karocy.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
censor jpk
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star
manhattan