DŁUGOSIODŁO: Spotkanie opłatkowe w przedszkolu (foto)

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Spotkanie opłatkowe w przedszkolu (foto)

25.12.2018
autor: Przedszkole w Długosiodle
Spotkanie opłatkowe w Przedszkolu Samorządowym w Długosiodle, z udziałem rodziców i zaproszonych gości, w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia to już tradycja.
Spotkanie rozpoczęła nasza pani dyrektor Barbara Gałązka, która serdecznie powitała zgromadzonych i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że nasze zaproszenie przyjęły: pani Ewa Karczewska, zastępca wójta Gminy Długosiodło i pani Teresa Paradowska, przewodnicząca Rady Gminy.
Na tegoroczną uroczystość, która odbyła się 18 grudnia, dzieci z grupy "Kangurki", pod okiem pani Ewy Kachel przygotowały widowisko jasełkowe. Mali aktorzy odważnie grali swoje role, śpiewali kolędy i pastorałki, a ich popisy aktorskie publiczność nagrodziła gromkimi brawami. Po występie artystycznym był oczywiście czas na składanie sobie bożonarodzeniowych życzeń i dzielenie się opłatkiem. Podziękowano także rodzicom i pracownikom przedszkola, którzy wsparli akcję „Szlachetna Paczka” i obdarowali najpotrzebniejszymi rzeczami rodzinę, dla której przedszkole przygotowało paczkę. A na koniec wielka niespodzianka. Na spotkanie przybył Mikołaj i obdarował wszystkie dzieci prezentami w nagrodę za to, że były bardzo grzeczne.
Mamy nadzieję, że wrażenia z tego spotkania na długo pozostaną dzieciom i ich rodzicom w pamięci.
PBS Wyszków - wygodny kredyt
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku