Baner desktopowy
Baner mobilny
DŁUGOSIODŁO: Program XXVI Finału WOŚP

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Program XXVI Finału WOŚP

03.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W niedzielę 14 stycznia w całej Polsce już po raz 26. będzie grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, tym razem dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. W Długosiodle pieniądze będą zbierane podczas imprezy plenerowej w parku przy ul. Kościuszki.
Program:
14:00 - Zabawa fantowa
15:00 - Występy dzieci i młodzieży z gminnych szkół podstawowych
16:15 - Koncert zespołu BEZ PRZERWY
18:00 - Licytacja fantów WOŚP oraz losowanie głównych nagród zabawy fantowej
19:00 - Koncert zespołu EXTAZY
20:00 - Światełko do nieba
Koło łowieckie „Bór” tradycyjnie już zaprasza na kiełbaski po myśliwsku.
Golec uOrchestra - Koncert Kolęd i Pastorałek - 21.12.2025
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
DŁUGOSIODŁO: Noc Bibliotek. „Do dzieła!” (FOTO)

DŁUGOSIODŁO: Noc Bibliotek. „Do dzieła!” (FOTO)

W piątek, 17 października, Gminna Biblioteka Publiczna w Długosiodle zamieniła się w centrum twórczej zabawy i nocnej przygody. Wszystko za sprawą ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, która w tym roku odbywała się pod hasłem „Do dzieła!”. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania - przybyło aż 60 uczestników, którzy wspólnie z nami wyruszyli w wyjątkową literacką, i nie tylko, przygodę!
zobacz więcej
ZABRODZIE: Odznaka honorowa „Zasłużony dla Rolnictwa” dla Wiesławy Oleksiak (FOTO)

ZABRODZIE: Odznaka honorowa „Zasłużony dla Rolnictwa” dla Wiesławy Oleksiak (FOTO)

28 października, podczas sesji Rady Gminy Zabrodzie, Wiesława Oleksiak, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich „Zabrodzianki” otrzymała z rąk starosty Marzeny Dyl odznakę honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”. Odznakę, na wniosek wójta Gminy Zabrodzie Krzysztofa Jezierskiego oraz starosty Powiatu Wyszkowskiego, przyznał jej minister rolnictwa i rozwoju wsi Stefan Krajewski.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny! (FOTO)

RZĄŚNIK: Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny! (FOTO)

Kampania społeczna „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”, promująca bezpieczeństwo w ruchu drogowym i noszenie elementów odblaskowych, odbyła się 8 października w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Trzaskomy w Porządziu.
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: Woda w końcu zdatna do picia

BRAŃSZCZYK: Woda w końcu zdatna do picia

Po 10 dniach mieszkańcy miejscowości Brańszczyk, Nowy Brańszczyk, Trzcianka i Niemiry w końcu mogą korzystać z wody. Ostatnie badania przeprowadzone przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną potwierdzają, że woda z wodociagu w Trzciance nadaje się już do spożycia i celów sanitarno-higienicznych.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom