DŁUGOSIODŁO: Pozostały już tylko wspomnienia

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Pozostały już tylko wspomnienia

18.02.2019
autor: Sylwia Bardyszewska, fot. organizatorzy
Po feriach zimowych pozostały już tylko wspomnienia. Piękne, bo uczniowie z gminy Długosiodło nie mogli narzekać na nudę. Zorganizowano m.in. wyjazdy na narty, do parku trampolin i parku wodnego.
 
Najwięcej powodów do radości mieli uczestnicy obozu sportowo-rekreacyjnego w Rabce-Zdroju. Podczas tygodniowego wyjazdu nie brakowało okazji do szusowania na nartach pod okiem instruktorów, wycieczek w góry i do term, zwiedzania Zakopanego. Były też szkolenia profilaktyczne i z udzielania pierwszej pomocy. Obóz został dofinansowany ze środków Gminnego Programu Przeciwdziałania Alkoholizmowi. Na specjalną zniżkę mogli liczyć m.in. uczniowie, którzy mają na koncie osiągnięcia sportowe.
Chętnych nie brakowało również na jednodniowe wyjazdy. Dzieci i młodzież były w parku trampolin i w kinie w Warszawie, Parku Wodnym Aquarium w Ostrołęce i na stoku narciarskim w Rybnie (okolice Łomży).
Centrum Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna zorganizowały również zajęcia na miejscu, m.in. gry planszowe i zajęcia plastyczne. Można było korzystać także z lodowiska… do czasu, gdy pozwalała na to pogoda. Pod koniec ferii z powodu zbyt wysokiej temperatury lodowisko zostało zamknięte.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom