DŁUGOSIODŁO: Plażówka na zakończenie wakacji (foto)

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Plażówka na zakończenie wakacji (foto)

30.08.2017
autor: Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji
W ostatnią niedzielę sierpnia amatorzy zmagań sportowych zawitali do Długosiodła na Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej.
Do rywalizacji zgłosiło się jedenaście drużyn, w tym cztery reprezentujące gospodarzy.
Turniej wygrali Hubert Heronimek (Długosiodło) i Kamil Bodzon (Wyszków). Drugie miejsce zajęli Adrian Grzybowski i Krystian Kruk z Wyszkowa, trzecie Piotr Jurczyk i Michał Urbaniak, również z Wyszkowa.
Długosiodło reprezentowali Damian Kurowski z Dominikiem Icińskim, Radosław Heronimek z Maciejem Paskiem oraz Paweł Gałązka z Kamilem Arasimowiczem.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
RZĄŚNIK: Korespondują po kontroli

RZĄŚNIK: Korespondują po kontroli

Podczas sesji 14 lutego wójt Paweł Kołodziejski (na fot.) poinformował, że gmina prowadzi korespondencję z władzą wdrażającą i firmą wykonawczą, ponieważ rutynowa kontrola projektu, polegającego na dostarczeniu 700 beneficjentom bezpłatnie szerokopasmowego  Internetu, wykazała pewne nieprawidłowości. Gmina jest zdecydowana podjąć działania zmuszające firmę Viatelecome do przywrócenia na swój koszt stanu zgodnego z projektem. Jak powiedział wójt, została zmieniona technologia odbioru Internetu bez zgody inwestora i najprawdopodobniej bez wiedzy jednostki wdrażającej, a tym zasłaniał się wykonawca. Zamontowano 150 anten innych niż w projekcie. 
zobacz więcej
SOMIANKA: Można płacić kartą i telefonem

SOMIANKA: Można płacić kartą i telefonem

Radni na sesji 28 lipca jednogłośnie przyjęli uchwałę, na mocy której mieszkańcy będą mogli płacić podatki stanowiące dochody budżetu gminy Somianka (podatki lokalne, opłaty za odbiór odpadów komunalnych i skarbowe, czynsz) instrumentem płatniczym – kartą lub telefonem. 
zobacz więcej
ZABRODZIE: II Gminne Dyktando (foto)

ZABRODZIE: II Gminne Dyktando (foto)

23 marca 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zabrodziu odbył się II Gminny Konkurs Ortograficzny DYKTANDO. Celem konkursu było promowanie umiejętności w zakresie stosowania zasad ortograficznych, interpunkcyjnych i gramatycznych języka polskiego oraz rozwijanie zainteresowania kulturą języka polskiego.
zobacz więcej
SOMIANKA: Koncert w Niedzielę Papieską

SOMIANKA: Koncert w Niedzielę Papieską

Uroczystość XVI Dnia Papieskiego pn. „Bądźcie świadkami miłosierdzia” odbyła się 9 października w Sanktuarium Matki Bożej Popowskiej, Matki Nadziei w Popowie Kościelnym. 
zobacz więcej
Zitcom