DŁUGOSIODŁO: Otwarcie nowego stadionu

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Otwarcie nowego stadionu

10.10.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Na piątek 19 października planowane jest otwarcie Stadionu Piłkarskiego w Długosiodle. W meczu otwarcia Wymakracz Długosiodło zmierzy się z drużyną Old Boyów Długosiodło.
Inwestycja podzielona jest na etapy. W pierwszym powstało oświetlone i ogrodzone boisko z trawy syntetycznej. Przygotowane zostało też miejsce pod trybuny, których budowa planowana jest w późniejszym etapie. Podobnie bieżnia i budynek gospodarczy.
Przetarg na wykonanie wygrała firma GARDEN SPORT – SERVICE z Legionowa z ofertą 2.595.657 zł brutto. Na realizację zadania gmina pozyskała 1 mln 300 tys. zł dofinansowania z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.
Ze względu na rozciągający się wokół las, z pewnością będzie to najpiękniej położony stadion w okolicy.
Uroczystość otwarcia stadionu rozpocznie się godz. 18. Pół godziny później zostanie rozegrany pierwszy mecz: Wymakracz Długosiodło - Old Boye Długosiodło. Wystąpi również Cygański Zespół Artystyczny Patrycji Runo.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
DŁUGOSIODŁO: Jakie inwestycje

DŁUGOSIODŁO: Jakie inwestycje

Na ostatniej wrześniowej sesji pojawił się temat planowanych inwestycji, tych mniej i bardziej prawdopodobnych, w bliższej i dalszej perspektywie. To m.in. place zabaw, boisko, świetlice wiejskie. 
zobacz więcej
ZABRODZIE: Szkolna kuchnia?

ZABRODZIE: Szkolna kuchnia?

Dzieci z gminnych przedszkoli i szkół w 2017 r. karmić będzie warszawska firma Toscana. W dalszej perspektywie rozważa się uruchomienie szkolnej kuchni i stołówki w Zabrodziu. – Wiąże się to z kosztami, ale będziemy to analizować – obiecuje wójt Tadeusz Michalik.  
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: Konkurs wiedzy o Brańszczyku (foto)

BRAŃSZCZYK: Konkurs wiedzy o Brańszczyku (foto)

23 maja w Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Brańszczyku. Do zmagań przystąpiło 13 uczestników. Do składu komisji konkursowej zaproszono dyrektor Gminnego Domu Kultury w Brańszczyku Marylę Puścian, dyrektor ZSS Elżbietę Piórkowską i nauczycielkę ZSS Ewelinę Ginko.
zobacz więcej
DŁUGOSIODŁO: Dzień Ziemi w przedszkolu (foto)

DŁUGOSIODŁO: Dzień Ziemi w przedszkolu (foto)

22 kwietnia każdego roku na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z okazji tego ważnego święta w Przedszkolu Samorządowym w Długosiodle w tygodniu poprzedzającym Dzień Ziemi w każdej grupie odbywały się zajęcia, mające na celu uświadomienie dzieciom, jakie niebezpieczeństwo grozi środowisku naturalnemu ze strony człowieka, rozwijanie troski o obecną i przyszłą jakość życia na Ziemi oraz zapoznanie maluchów z pojęciem „recykling” i istotą segregowania śmieci.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną
Zitcom
Zitcom