Powiat

2 / 3

DŁUGOSIODŁO: Jest zima, jest i lodowisko (foto)

02.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Do ferii jeszcze kilka dni, ale zima trwa w najlepsze. Nic więc dziwnego, że sporym powodzeniem cieszy się lodowisko przy Szkole Podstawowej w Długosiodle.
Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji na lodowisko zaprosiło w połowie stycznia. To wielka frajda nie tylko dla dzieci i młodzieży…
Otwarte jest codziennie i bezpłatnie. Choć trzeba mieć własny sprzęt sportowy, chętnych nie brakuje. Zwłaszcza, że z zimowej atrakcji można korzystać nie tylko w dzień, ale też i po zmroku. Boisko – lodowisko jest bowiem oświetlone.
fot. GCIKSiR
Zaproszenie na mszę1
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
SOMIANKA: Konkurs rozstrzygnięty (foto)

SOMIANKA: Konkurs rozstrzygnięty (foto)

Na konkurs plastyczny „Walka, krew, ojczyzna” na projekt pocztówki nawiązującej do Święta Niepodległości wpłynęło 125 prac. Sposób ich wykonania był bardzo zróżnicowany. Były prace robione wspólnie z rodzicami, starszym rodzeństwem czy nauczycielem, ale też samodzielne. Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia…
zobacz więcej
ZABRODZIE: Szczególne spotkanie tylko raz w roku (foto)

ZABRODZIE: Szczególne spotkanie tylko raz w roku (foto)

Samorządowcy i podopieczni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej spotkali się 19 grudnia w GOK, by przełamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Życzenia składano również po sesji 22 grudnia.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Po raz pierwszy w gminie

RZĄŚNIK: Po raz pierwszy w gminie

Niedawno pisaliśmy o projekcie „Profilaktyczne Laboratorium”, realizowanym w gminach Długosidło i Rząśnik. Ponieważ to program skierowanych do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców, postanowiliśmy podać więcej informacji. Może w ten sposób jeszcze bardziej zachęcić do udziału w projekcie i proponowanych formach pomocy.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Jaki znak Twój? Logo szkoły

RZĄŚNIK: Jaki znak Twój? Logo szkoły

W Szkole Podstawowej im. Orła Białego został przeprowadzony konkurs plastyczny „Jaki znak Twój? Logo szkoły”. Znamy już autorów najlepszych prac. „Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym! Dziękujemy za Wasze starania! Doceniamy poświęcony czas!” – napisali organizatorzy.  – „Wszystkie prace są piękne, wybór najlepszej był bardzo trudny. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim!”.
zobacz więcej
Zitcom