BRAŃSZCZYK: Kino samochodowe dla dzieci

Powiat

BRAŃSZCZYK: Kino samochodowe dla dzieci

29.05.2020
autor: opr. EB
Z okazji Dnia Dziecka do gminy zawita Kino Samochodowe. Bezpłatne wejściówki można odbierać w szkołach w Porębie i Białymbłocie oraz w Gminnym Domu Kultury w Brańszczyku. Liczba miejsc ograniczona – do 30 samochodów. Seanse rozpoczynają się o godz. 20.
 
Widzowie Kina Samochodowego obejrzą:
 
w Porębie – 30 maja (sobota) na parkingu przed kościołem –  film „Basia 2”, adaptację czterech książek z serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak; ich bohaterką jest 5-letnia Basia. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić! 
 
w Brańszczyku – 31 maja (niedziela) na parkingu przy Urzędzie Gminy – film „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza Tajemnica”. Pierwsze zlecenie dla Detektywistycznego Biura Lassego i Mai! Przed rozpoczęciem ważnego konkursu, w szkole w Valleby, znika cenna nagroda. Czy dzieciom uda się ją odnaleźć?
 
w Białymbłocie – 1 czerwca (poniedziałek) na boisku za szkołą – „Marona - psia opowieść”. Marona jest pięknym kundelkiem, który przypomina sobie swoich różnych właścicieli, których bezwarunkowo kochała...

Jak w prawdziwym kinie będzie można kupić popcorn, ale też watę cukrową i drobne zabawki. 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom