BRAŃSZCZYK: Gitarzyści w plenerze podsumowują rok nauki (foto)

Powiat

BRAŃSZCZYK: Gitarzyści w plenerze podsumowują rok nauki (foto)

29.06.2017
autor: opr. EB
Dwie grupy gitarowe z Brańszczyka i Poręby 20 czerwca uczestniczyły w ostatnim przedwakacyjnym spotkaniu, zorganizowanym przez Gminny Dom Kultury w plenerze – na przystani promowej w Nakle. Podsumowano szkolny rok nauki gry na gitarze oraz nagrodzono uczestników zajęć prowadzonych przez instruktora Marka Rozenka. 
W słonecznej aurze nad rzeką Bug uczniowie zagrali kilkanaście utworów na gitarach, po czym zostali zaproszeni na lody do Kamieńczyka. 
Atrakcją było przeprawienie się promem na drugą stronę rzeki, dzięki uprzejmości Zygmunta Abramczyka – za co bardzo dziękujemy. Lody, zafundowane przez instruktora gry na gitarze, były tylko zaczątkiem nagród. Każde adept gry na gitarze otrzymał bowiem od GDK nośnik informatyczny – w postaci gitary. Taka nagroda bardzo się wszystkim spodobała.  
Dyrektor GDK Maryla Puścian życzyła młodym gitarzystom udanych wakacji, zapowiadając, że po wakacjach GDK zaprasza ponownie na zajęcia i to nie tylko dotychczasowych uczestników, ale też tych, którzy chcą nauczyć się grać na gitarze. 
GDK dziękuje Markowi Rozenkowi za zaangażowanie w pracy z młodzieżą oraz Michałowi Sitkowi za współpracę i motywowanie dzieci do rozwijania talentów muzycznych.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość