Zostań wolontariuszem wyszkowskiego finału WOŚP

Od czytelników

Zostań wolontariuszem wyszkowskiego finału WOŚP

19.11.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia (tradycyjnie w drugą niedzielę miesiąca). Wyszkowski sztab czeka na chętnych wolontariuszy.
 
Finał z głową - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja koncentruje się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 
Organizatorem 29. finału WOŚP będą Gmina Wyszków, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, Hufiec ZHP „Rój Promienistych” w Wyszkowie oraz Szkoła dla Dorosłych „Pascal”. Na zgłoszenia wolontariuszy sztab czeka pod mejlem wosp.wyszkow@gmail.com.
Wszystkie instytucje, osoby prywatne, które chciałyby w jakikolwiek sposób wspomóc działania wyszkowskiego sztabu, proszone są o kontakt, telefonicznie pod numerem 29-743-77-13 bądź poprzez e-mail: wosp.wyszkow@gmail.com.
Przypomnijmy, iż w 2020 roku wyszkowski sztab po raz kolejny pobił swój rekord. Efekty ostatniej zbiórki w Wyszkowie ważyły ponad 205 kg, co przełożyło się na astronomiczną kwotę 145.992,52.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość